ASTUR KÜTAHYA BİLETİ

Astur Kütahya bileti almak için Astur Kütahya bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Astur Kütahya

48 yıllık tecrübesi ile yolcularına ayrıcalıklı hizmetler sunan Astur Kütahya turizm yolcularının kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmesi için ayrıcalıklı özellikler ile donatılmış olup diğer firmalar ile arasında gözle görülür derecede farklılıklar yaratmıştır. En iyi ve en kaliteli, kişiye özel hizmetleri ile kendisinden söz ettiren Astur Kütahya turizm yolcularının tercihlerini belirleyecek eşsiz özellikler sunmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlarının yanı sıra kişiye özel her koltuk arkasında bulunan 10inc ekran televizyon, mp3 müzik olanakları, çocuk ve her yaştan gençlere yönelik oyun olanakları ve yolcuların beğeni ve arzuları çerçevelerinde televizyona yüklenmiş eşsiz sinema olanakları ile yolcularına özel hizmet sunmaktadır.

7/24 saat bütün personelleri ile hizmet veren Astur Kütahya turizm meydana gelebilecek her türlü sorun, soru, bilet temini, şikâyet ve dilekleri yerine getirmek adına aralıksız olarak hizmet sunmaktadır. Oluşturmuş olduğu üyelik sistemi ile yolcularını büyük fırsatlardan yararlanabilme olanağı sağlayan Astur Kütahya turizm Asturcard aracılığı ile çeşitli avantaj ve kampanyalarından faydalanabilme olanağı sağlamaktadır. Sonsuz keyif ve güven ile yolculuk yapabileceğiniz Astur Kütahya turizm yolcularına yatağında uyuma hissini yaratan konforlu bir yolculuk sunmaktadır.

Düşlediğiniz her yere gönül rahatlığı ile seyahat edip istediğiniz her yere sizi götürecek olan Astur Kütahya turizm karayolu taşımacılığında çok kısa sürede çok hızlı ilerleyip benzersiz fırsat ve olanaklarını yolcularına sunmuştur. Rakipleri arasında fark edilip sektöründeki konumunu her geçen gün güçlendirmekte ve yolcuların istekleri doğrultusunda kendini yenilemekte ve güçlendirmektedir. İlkeleri ile bağlı olduğu sektörün gözdesi olma ve standartlarını geliştirme yönünde her zaman öncü olma yolunda ilelemektedir.

Astur Kütahya turizm iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Adres: Büyük İstanbul Otogar No:9-10 Bayrampaşa-Istanbul

Telefon : (212) 658 17 07
Email : info@kutahyaastur.com.tr