Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 180 TL olduğu Aydın Adana arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:00 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 1+1* olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Aydın şehrinden kalkacaktır. Aydın ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aydın Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
814.87 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 07dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
22

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

AYDIN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > ADANA 06.06.2020 01:00 1+1*, 1+1 320 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Didim > AYDIN > ADANA 06.06.2020 01:30 1+1*, 1+1 320 TL Bilet Al
Isparta Petrol TurgutReis > AYDIN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 11:45 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 280 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > ADANA 06.06.2020 13:30 1+1*, 1+1 320 TL Bilet Al
Isparta Petrol Akhisar > AYDIN > ADANA > ŞANLIURFA 06.06.2020 14:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 280 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > AYDIN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 15:29 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 06.06.2020 17:00 TR46, Travego 15 SHD ,1+1 210 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > AYDIN > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 17:15 H.54, 1+1 250 TL Bilet Al
Isparta Petrol Bodrum > AYDIN > ADANA > KİLİS 06.06.2020 17:15 1+21, Rahat Hat 1+1 ,1+1 280 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 17:30 1+1t, 1+1 225 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > AYDIN > ADANA 06.06.2020 17:30 1+1*, 1+1 320 TL Bilet Al
Villa Seyahat AYDIN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 17:30 TR24, 1+1 180 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm Marmaris > AYDIN > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 19:00 H1+3, 1+1 250 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 19:00 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 225 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 06.06.2020 19:30 hhhh, 1+1 250 TL Bilet Al
Jet Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 06.06.2020 19:30 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 210 TL Bilet Al
Kontur Turizm AYDIN > ADANA 06.06.2020 19:30 1+1(403), 2+2 250 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2020 20:00 1+1t, 1+1 225 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > AYDIN > ADANA > DİYARBAKIR 06.06.2020 20:29 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 06.06.2020 20:30 TR46, Travego 15 SHD ,1+1 210 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > ADANA 06.06.2020 21:00 CLASS, 2+2 225 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 06.06.2020 21:30 T1, TOURİSMO 41 ,1+1 210 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Aydın Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Aydın Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Aydın Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Aydın Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Aydın Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Aydın Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

AYDIN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli Adana Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Aydın - Muğla Adana Uzaklık: 1,328.50 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Aydın - Uşak Adana Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Aydın - İzmir Adana Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Aydın - Manisa Adana Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Aydın - Burdur Adana Uzaklık: 2,226.38 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Aydın Balıkesir Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Aydın Isparta Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Aydın Antalya Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Aydın Uşak Villa Seyahat 140 TL Bilet Al
Aydın Afyon Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Aydın Kütahya Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al
Aydın Bursa Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Afyon Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Isparta Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Burdur Aydın Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
Antalya Aydın Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Bursa Aydın Pamukkale Turizm 140 TL Bilet Al
Aksaray Aydın Lider Elbistan 150 TL Bilet Al
Kütahya Aydın Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al
Konya Aydın Ben Turizm 165 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al

AYDIN ADANA GÜZERGAHI

AYDIN ADANA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: batı yönünde ilerleyin

3,2 km / 14 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Tam sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 23. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. yönünde sağa dönün

6,3 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Sola dönün

2,7 km / 2 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

52,6 km / 39 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 yönünde sağa dönün Denizli Aydın Yolu/D320 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 / D585 / E87 yönündeki rampaya girin

11,3 km / 8 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 / D585 / E87 yönünde devam edin D320/D585/E87 boyunca ilerleyin

5,9 km / 4 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 yönünde dümdüz ilerleyin

34,8 km / 25 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. / D320 girmek için hafif sağa dönün D320 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

9,0 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

1,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,7 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 5 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

68 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Afyon Konya Yolu / D300 devam edin

167 km / 1 saat 55 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Konya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

Aydın Haberler
  • Şüpheli araçtan sikke ve uyuşturucu çıktı

    AYDIN (İHA) – Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, polis ekiplerinin şüpheli bir araçta yaptığı aramada çeşitli dönemlere ait 18 adet sikke ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

  • Futbol sahasında sosyal mesafeli cuma namazı

    Futbol sahasında sosyal mesafeli cuma namazı Mersin'de İl Müftüsü Şaban Kondi tarafından Koray Aydın Stadyumunda ikinci kez cuma namazı sosyal mesafeli bir şekilde kıldırıldı Uzun aradan sonra binlerce kişi, ikinci kez cemaatle namaz kılmanın mutluluğunu yaşadı Korona virüs salgını...

  • Son Dakika | Aydın polisi motosiklet şebekesini çökertti

    Son dakika haberi... Aydın'da çeşitli tarihlerde piyasa değeri 180 bin TL olan 6 adet motosikleti çalan şebeke polisin yaptığı operasyonla çökertildi.

  • Aydın da, seyir halindeyken alev alan kamyonet yandı

    Aydın'ın Çine ilçesinde seyir halindeyken yanmaya başlayan kamyonet kullanılamaz hale geldi.

  • Dünya Çevre Günü

    Malatya Valisi Aydın Baruş, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanlarını kabul etti.

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.