Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Aydın Adana arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 01:00 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 1+1` olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Aydın şehrinden kalkacaktır. Aydın ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aydın Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Güney Akdeniz Seyahat, Lider Siirt Turizm, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
814.87 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 07dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
14

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

AYDIN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > ADANA 02.03.2021 01:00 1+1`, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > AYDIN > ADANA > SİİRT 02.03.2021 12:00 1++2, 1+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > AYDIN > ADANA > SİİRT 02.03.2021 12:00 A1-2, 1+1 130 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > AYDIN > ADANA > BATMAN 02.03.2021 13:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > AYDIN > ADANA > Kahta 02.03.2021 14:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bodrum > AYDIN > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 14:45 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > AYDIN > ADANA > Silopi 02.03.2021 15:00 KAYA, 2+1 105 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > AYDIN > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 15:29 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > AYDIN > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 17:15 C32, 2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > AYDIN > ADANA 02.03.2021 17:30 1+1>, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 02.03.2021 18:00 bilo, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > AYDIN > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 125 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > AYDIN > ADANA > HATAY 02.03.2021 20:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 130 TL Bilet Al

ADANA AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 01:00 KAYA, 2+1 119 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > AYDIN > Akçay 01.03.2021 12:00 1+1>, 2+1 140 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > AYDIN > Didim 01.03.2021 17:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > AYDIN > Marmaris 01.03.2021 17:45 C32, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat HATAY > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 19:30 bilo, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 19:45 X+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 19:59 TR41, 2+1 115 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > AYDIN > Marmaris 01.03.2021 20:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > AYDIN > Marmaris 01.03.2021 20:00 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 21:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 21:30 2+1, 2+1 165 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 22:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > AYDIN > Bodrum 01.03.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 125 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > AYDIN > İZMİR 01.03.2021 23:30 1+1`, 2+1 140 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Aydın Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Aydın Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Aydın Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Aydın Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Aydın Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Aydın Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

AYDIN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli Adana Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Aydın - Muğla Adana Uzaklık: 1,328.50 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Aydın - Uşak Adana Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Aydın - İzmir Adana Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Aydın - Manisa Adana Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Aydın - Burdur Adana Uzaklık: 2,226.38 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Esenler Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Karaman Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Aydın Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Aydın Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

AYDIN ADANA GÜZERGAHI

AYDIN ADANA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: batı yönünde ilerleyin

3,2 km / 14 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Tam sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 23. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. yönünde sağa dönün

6,3 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Sola dönün

2,7 km / 2 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

52,6 km / 39 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 yönünde sağa dönün Denizli Aydın Yolu/D320 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 / D585 / E87 yönündeki rampaya girin

11,3 km / 8 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 / D585 / E87 yönünde devam edin D320/D585/E87 boyunca ilerleyin

5,9 km / 4 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 yönünde dümdüz ilerleyin

34,8 km / 25 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. / D320 girmek için hafif sağa dönün D320 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

9,0 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

1,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,7 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 5 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

68 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Afyon Konya Yolu / D300 devam edin

167 km / 1 saat 55 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Konya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin