Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - Denizli otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - Denizli otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Aydın Denizli arası en yakın sefer 03 Haziran 2020 Saat 00:30 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Aydın şehrinden kalkacaktır. Aydın ve Denizli arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aydın Denizli arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Isparta Petrol, Pamukkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
83.94 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 37dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
47

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

AYDIN DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 00:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > ADANA 03.06.2020 01:00 1+1+, 1+1 35 TL Bilet Al
Isparta Petrol ÇANAKKALE > AYDIN > DENİZLİ > ANTALYA 03.06.2020 01:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Didim > AYDIN > DENİZLİ > ADANA 03.06.2020 01:30 1+1+, 1+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 05:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Aydın > Denizli 03.06.2020 06:30 09 MERCEDE, 2+1 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol KIRKLARELİ > AYDIN > DENİZLİ > ANTALYA 03.06.2020 07:45 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > Gazipaşa 03.06.2020 08:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Kontur Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 09:30 1+1(403), 2+2 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > KARAMAN 03.06.2020 09:45 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 11:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > Alanya 03.06.2020 11:30 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Isparta Petrol BALIKESİR > AYDIN > DENİZLİ > ANTALYA 03.06.2020 12:00 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Aydın > Denizli 03.06.2020 12:30 RAHAT HAT, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 12:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol TurgutReis > AYDIN > DENİZLİ > DİYARBAKIR 03.06.2020 12:45 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 13:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > BATMAN 03.06.2020 13:00 1+1-, 1+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > ADANA 03.06.2020 13:30 1+1*, 1+1 35 TL Bilet Al
Isparta Petrol MANİSA > AYDIN > DENİZLİ > ANTALYA 03.06.2020 14:00 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > DİYARBAKIR 03.06.2020 15:29 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > Alanya 03.06.2020 16:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > GAZİANTEP 03.06.2020 17:00 1+1., 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 17:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > GAZİANTEP 03.06.2020 17:15 1+21, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 17:20 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > AYDIN > DENİZLİ > ADANA 03.06.2020 17:30 1+1*, 1+1 35 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > HATAY 03.06.2020 18:15 1+13, Rahat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 18:45 1138, 1138 ,2+2 40 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > GAZİANTEP 03.06.2020 19:00 T1+1, TOURISMO 1+1(ASIL 2+1) ,1+1 40 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > HATAY 03.06.2020 19:30 H+23, 1+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 19:30 1+1(403), 2+2 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 19:30 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > GAZİANTEP 03.06.2020 20:00 1+1., 1+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 20:20 H106, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > DİYARBAKIR 03.06.2020 20:29 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 20:30 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 21:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 21:20 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 21:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 21:45 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 22:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 22:15 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 22:45 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 23:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 23:15 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm AYDIN > DENİZLİ 03.06.2020 23:16 1+1(403), 2+2 100 TL Bilet Al

DENİZLİ AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > AYDIN > İZMİR 03.06.2020 02:00 1+1*, 1+1 35 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > DENİZLİ > AYDIN > MANİSA 03.06.2020 02:45 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > AYDIN > Akçay 03.06.2020 03:15 1+1+, 1+1 35 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ANTALYA > DENİZLİ > AYDIN > Didim 03.06.2020 03:15 1+1*, 1+1 35 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Denizli > Aydın 03.06.2020 04:30 09 MERCEDE, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 04:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 05:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 05:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 06:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Ben Turizm GAZİANTEP > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 06:30 1+1t, 1+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 07:00 T1, TOURİSMO 41 ,1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 07:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 07:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol GAZİANTEP > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 09:00 1+21, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 09:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 09:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 09:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 09:00 1-y, 1+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 09:01 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 09:15 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 09:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 10:00 1+1t, 1+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 10:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 10:30 1138, 1138 ,2+2 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 12:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol HATAY > DENİZLİ > AYDIN > İZMİR 03.06.2020 12:15 1+13, Rahat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 13:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > AYDIN > Didim 03.06.2020 13:30 1+1+, 1+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 14:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 14:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > DENİZLİ > AYDIN > BALIKESİR 03.06.2020 14:15 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Isparta Petrol DİYARBAKIR > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 14:45 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 15:00 PAMUKYOL, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 15:02 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > AYDIN > İZMİR 03.06.2020 15:30 1+1*, 1+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 15:32 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 16:00 1+1(403), 2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 16:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 17:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 17:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 17:02 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 17:45 1+1(403), 2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > DENİZLİ > AYDIN > KIRKLARELİ 03.06.2020 18:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 18:02 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol Alanya > DENİZLİ > AYDIN > İZMİR 03.06.2020 19:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 19:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol KARAMAN > DENİZLİ > AYDIN > İZMİR 03.06.2020 20:00 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 20:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 20:30 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 21:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > DENİZLİ > AYDIN > Biga 03.06.2020 21:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 38 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 22:00 1+1(403), 2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 22:00 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 03.06.2020 23:00 1+1,, 02 HİJYEN ,1+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 23:45 P262, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 03.06.2020 23:59 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al

DENİZLİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muğla - Denizli Aydın Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Denizli Aydın Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Uşak - Denizli Aydın Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Isparta - Denizli Aydın Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Manisa - Denizli Aydın Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Antalya - Denizli Aydın Uzaklık: 2,260.57 km / Süre: 02:57 Bilet Al

AYDIN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Muğla Denizli Uzaklık: 1,328.50 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Aydın - Uşak Denizli Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Aydın - İzmir Denizli Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Aydın - Manisa Denizli Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Aydın - Burdur Denizli Uzaklık: 2,226.38 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Aydın - Isparta Denizli Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Balıkesir Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Aydın Isparta Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Aydın Antalya Güney Akdeniz Seyahat 130 TL Bilet Al
Aydın Uşak Villa Seyahat 140 TL Bilet Al
Aydın Afyon Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Aydın Bursa Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Aydın Konya Isparta Petrol 160 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 165 TL Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Afyon Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Denizli Kütahya Metro Turizm 135 TL Bilet Al
Denizli Konya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Denizli Balıkesir Balıkesir Uludağ 150 TL Bilet Al
Denizli Ankara Metro Turizm 165 TL Bilet Al
Denizli Aksaray Beydağı Turizm 170 TL Bilet Al
Denizli Bursa Alaşehir Sarıkız Turizm 170 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Burdur Aydın Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Aydın Güney Akdeniz Seyahat 130 TL Bilet Al
Bursa Aydın Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Konya Aydın Öz Elbistan 140 TL Bilet Al
Afyon Aydın Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Aksaray Aydın Metro Turizm 160 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 165 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Afyon Denizli Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Denizli Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Ankara Denizli Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Konya Denizli Ben Turizm 140 TL Bilet Al
Aksaray Denizli Lider Elbistan 150 TL Bilet Al
Kütahya Denizli Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Eskişehir Denizli Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al
Kayseri Denizli Lider Elbistan 160 TL Bilet Al

AYDIN DENİZLİ GÜZERGAHI

AYDIN DENİZLİ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: batı yönünde ilerleyin

3,2 km / 14 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Tam sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 23. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. yönünde sağa dönün

6,3 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Sola dönün

2,7 km / 2 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

58,9 km / 45 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 yönünde sağa dönün Denizli Aydın Yolu boyunca ilerleyin

2,9 km / 3 dakika: Menderes Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Menderes Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

65 m / 1 dakika: Menderes Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: İzmir Blv. yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: İzmir Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Soldaki rampaya girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz

Aydın Haberler
  • Aydın polisinden yankesici operasyonu

    Aydın'ın Efeler ilçesinde yaşlı bir vatandaşın cebindeki 3 bin TL'yi yankesicilik yöntemiyle çalan iki kadın polis tarafından kıskıvrak yakalandı.

  • Sanayide korkutan patlama: 1 yaralı

    Zonguldak'ta Karaelmas Küçük Sanayi Sitesinde meydana gelen patlamada 1 kişi ayağından yaralandı.

  • Söke de takla atan otomobildeki 3 kişi yaralandı

    Aydın'ın Söke ilçesinde takla atan otomobildeki sürücü ile 2 yolcu yaralandı.

  • Aydın Büyükşehir Belediyesi anında cezasını kesti

    Aydın'ın Kuşadası ilçesinde düzenlenen operasyonda belediyeye ait mekanda uyuşturucu yapımında kullanılan esrar bitkisi yetiştirdiği tespit edilerek gözaltına alınan belediye personeli ile ilgili polis ekiplerinin yanında Aydın Büyükşehir Belediyesi de işlem başlattı.

  • Kontrolden çıkarak takla atan otomobildeki 3 kişi ...

    Aydın'ın Söke ilçesinde takla atan otomobildeki sürücü ile 2 yolcu yaralandı.

Denizli Haberler
  • Böyle hırsızlık görülmedi

    Böyle hırsızlık görülmedi Otomobilin 4 lastiğini çalan hırsızlar aracı ise tahta parçalarının üzerine koydu Denizli'de hırsızlar, gece saatlerinde park halindeki otomobilin 4 tekerliğini çaldı.

  • Kahvehanelerde okey ve tavla oynanması yasak

    Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi yayımladığı genelge ile, nargile satışının, internet ve oyun kafelerinin, eğlence mekanlarının, spor merkezleri, tesisleri ve salonlarının bir süreliğine daha kısıtlamanın devam etmesine karar verildiğini duyurdu.

  • Parklar çocuklarla doldu

    Parklar çocuklarla doldu Denizli'de Çarşamba günü izinli olan 0-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençler izinlerini doyasıya kullandı.

  • Suç makinesi 5 yıl sonra özel ekip tarafından yakalandı

    Denizli'de adam öldürme ve uyuşturucu ticareti yapma gibi 24 ayrı suçtan 46 yıl 3 ay hapis cezası bulunan ve 2015 yılından beri aranan şahıs oluşturulan özel ekip tarafından saklandığı dağ evinde yakalandı.

  • Denizli de belediye otobüslerinde ayakta yolcu kararı

    Denizli'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında şehir içi toplu taşıma araçlarında kapasitenin yüzde 50'si oranında yolcu kabul edileceği yönündeki talimat yürürlükten kaldırılırken, belediye otobüslerinde ruhsatta yazılı koltuk kapasitesinin yüzde 50'si kadar ayakta...