Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali -  İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali -  İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Aydın İstanbul arası en yakın sefer 12 Mayıs 2021 Saat 19:15 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 19:15 civarı Aydın şehrinden kalkacaktır. Aydın ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aydın İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
604.38 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 35dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
2

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

AYDIN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm AYDIN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 12.05.2021 19:15 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > SİLİVRİ 12.05.2021 19:15 SUIT, 2+1 230 TL Bilet Al

İSTANBUL AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AYDIN 12.05.2021 20:00 CLASS, 2+2 240 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AYDIN 12.05.2021 20:20 CLASS, 2+2 240 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > AYDIN 12.05.2021 21:49 SUIT, 2+1 260 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AYDIN 12.05.2021 23:00 SUIT, 2+1 240 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AYDIN 12.05.2021 23:20 SUIT, 2+1 240 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Aydın Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Aydın Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Aydın Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Aydın Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Aydın Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Aydın Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

AYDIN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli İstanbul Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Aydın - Muğla İstanbul Uzaklık: 1,328.50 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Aydın - Uşak İstanbul Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Aydın - İzmir İstanbul Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Aydın - Manisa İstanbul Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Aydın - Burdur İstanbul Uzaklık: 2,226.38 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Esenler Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Karaman Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Aydın Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Aydın Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

Aydın İstanbul Otobüs Firmaları

AYDIN İSTANBUL GÜZERGAHI

AYDIN İSTANBUL YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: batı yönünde ilerleyin

3,2 km / 14 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Tam sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 23. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. yönünde sağa dönün

6,3 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Sola dönün

2,7 km / 2 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

38,2 km / 28 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Denizli Salihli Yolu / D585 çıkışına girin

103 km / 1 saat 12 dakika: Denizli Salihli Yolu / D585 yönünde devam edin D585 boyunca ilerleyin

57,7 km / 37 dakika: Salihli - Akhisar Yolu / D555 yönünde devam edin D555 boyunca ilerleyin

4,8 km / 7 dakika: Akhisar Salihli Yolu / D555 yönünde sağa dönün D555 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Şht. Polis Cemal Ilgaz Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: 155. Sk. yönünde sola dönün

3,6 km / 6 dakika: Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 yönünde sağa dönün

210 km / 2 saat 16 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 boyunca ilerleyin E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

42,2 km / 27 dakika: O-4 / E80 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün