Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 20 TL olduğu Aydın İzmir arası en yakın sefer 04 Ağustos 2020 Saat 00:15 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 1+1^ olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Aydın şehrinden kalkacaktır. Aydın ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Aydın İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Isparta Petrol, Balıkesir Uludağ firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
184.07 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 49dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
60

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

AYDIN İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat Alanya > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 00:15 1+1^, 2+1 20 TL Bilet Al
Isparta Petrol KONYA > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 00:15 VP28, 2+1 25 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > İZMİR 04.08.2020 00:45 1241, 1241 ,2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 01:45 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 04:45 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol KAYSERİ > AYDIN > İZMİR > MANİSA 04.08.2020 04:45 VP33, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 05:00 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol Alanya > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 05:15 VP28, 2+1 25 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > İZMİR 04.08.2020 05:45 1251, 1251 ,2+2 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 05:46 VP31, 2+1 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol KAHRAMANMARAŞ > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 06:00 VP33, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 06:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 07:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 08:15 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 09:45 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > İZMİR 04.08.2020 10:30 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 10:45 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 10:45 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 11:15 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Kale Seyehat AYDIN > İZMİR 04.08.2020 12:00 TR46, TRAVEGO ,2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 12:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > İZMİR 04.08.2020 13:00 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol ŞANLIURFA > AYDIN > İZMİR > Akhisar 04.08.2020 13:00 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 13:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 13:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > İZMİR 04.08.2020 14:30 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol HATAY > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 14:30 VP33, 2+1 22 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 14:45 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 15:15 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 15:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > AYDIN > İZMİR > ÇANAKKALE 04.08.2020 16:00 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 16:15 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 16:15 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > İZMİR 04.08.2020 17:00 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 17:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 17:15 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Villa Seyahat AYDIN > İZMİR > Silifke 04.08.2020 17:30 1-32, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 17:45 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 18:00 1+1^, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 18:00 P272, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 18:15 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol Gazipaşa > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 18:30 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al
Kontur Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 18:30 1+1(403), 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol Alanya > AYDIN > İZMİR > MANİSA 04.08.2020 19:00 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 19:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 19:15 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 19:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 20:15 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > AYDIN > İZMİR > KIRKLARELİ 04.08.2020 20:30 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 21:15 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 21:20 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Kale Seyehat AYDIN > İZMİR 04.08.2020 21:30 TR46, TRAVEGO ,2+2 25 TL Bilet Al
Isparta Petrol KARAMAN > AYDIN > İZMİR 04.08.2020 22:15 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 22:45 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol Marmaris > AYDIN > İZMİR > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 23:00 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > İZMİR 04.08.2020 23:40 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > AYDIN > İZMİR > Biga 04.08.2020 23:45 VP28, 2+1 22 TL Bilet Al

İZMİR AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ İZMİR > AYDIN 05.08.2020 00:30 1238, 1238 ,2+2 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > KONYA 05.08.2020 00:30 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 01:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 02:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 03:30 V-STYLE, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 03:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 04:05 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > AYDIN 05.08.2020 05:30 1238, 1238 ,2+2 30 TL Bilet Al
Isparta Petrol KIRKLARELİ > İZMİR > AYDIN > ANTALYA 05.08.2020 05:30 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 05:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Kale Seyehat İZMİR > AYDIN 05.08.2020 06:00 TOYE, 2+2 25 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 06:00 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 06:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 06:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > Gazipaşa 05.08.2020 07:30 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 07:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 08:00 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İZMİR > AYDIN 05.08.2020 08:30 H112, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 08:30 P272, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 08:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > KARAMAN 05.08.2020 09:00 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 09:00 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 09:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 09:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > İZMİR > AYDIN 05.08.2020 09:30 55, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 10:00 P272, 2+1 32 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > Alanya 05.08.2020 10:30 1+1`, 2+1 20 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > Alanya 05.08.2020 10:30 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 10:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 11:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol BALIKESİR > İZMİR > AYDIN > ANTALYA 05.08.2020 11:30 VP33, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 11:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > ADANA 05.08.2020 12:00 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 12:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 12:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol MANİSA > İZMİR > AYDIN > ŞANLIURFA 05.08.2020 12:30 VP33, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 12:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 12:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > AYDIN 05.08.2020 13:00 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 13:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 13:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > KAHRAMANMARAŞ 05.08.2020 13:30 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 13:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 13:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 14:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İZMİR > AYDIN 05.08.2020 14:30 H112, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol ÇANAKKALE > İZMİR > AYDIN > ANTALYA 05.08.2020 15:00 VP33, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 15:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 15:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 15:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 16:00 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > AYDIN 05.08.2020 16:15 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 16:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > AYDIN > HATAY 05.08.2020 17:00 VP33, 2+1 23 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 17:00 1+1(403), 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 17:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İZMİR > AYDIN 05.08.2020 17:30 H112, 2+1 32 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > AYDIN 05.08.2020 17:30 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 17:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 18:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 18:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İZMİR > AYDIN > Marmaris 05.08.2020 19:30 VP33, 2+1 23 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 19:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol Akhisar > İZMİR > AYDIN > KAYSERİ 05.08.2020 20:00 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al
Kale Seyehat İZMİR > AYDIN 05.08.2020 20:00 TR46, TRAVEGO ,2+2 25 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 20:00 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 20:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 21:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 22:00 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 22:01 1+1(403), 2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > AYDIN 05.08.2020 22:30 1338, 2+2 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 22:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol Biga > İZMİR > AYDIN > ANTALYA 05.08.2020 23:00 VP31, 2+1 23 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > ADANA 05.08.2020 23:30 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 23:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > AYDIN 05.08.2020 23:30 PAMUKYOL, 2+1 32 TL Bilet Al
Isparta Petrol MANİSA > İZMİR > AYDIN > Alanya 05.08.2020 23:59 VP28, 2+1 23 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Aydın Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Aydın Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Aydın Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Aydın Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Aydın Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Aydın Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al

AYDIN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli İzmir Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Aydın - Muğla İzmir Uzaklık: 1,328.50 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Aydın - Uşak İzmir Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Aydın - Manisa İzmir Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Aydın - Burdur İzmir Uzaklık: 2,226.38 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Aydın - Isparta İzmir Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 104 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 119 TL Bilet Al
Aydın Karaman Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Aydın Konya Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Aydın Aksaray Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aydın Yalova Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Aydın Bursa Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Nevşehir Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Esenler Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 104 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Aydın Balıkesir Uludağ 115 TL Bilet Al
Edirne Aydın Isparta Petrol 117 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 119 TL Bilet Al
Karaman Aydın Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Yalova Aydın Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Aydın Metro Turizm 130 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur İzmir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmit İzmir Show Time Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al

AYDIN İZMİR GÜZERGAHI

AYDIN İZMİR YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: batı yönünde ilerleyin

3,2 km / 14 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Tam sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde hafif sola yönelin

0,2 km / 1 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 8. Sk. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: 6. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 18. Sk. yönünde sola dönün

6,1 km / 7 dakika: Sola dönün

3,9 km / 4 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,7 km / 2 dakika: Nazilli Boozdoğan Yolu yönünde sağa dönün

1,0 km / 1 dakika: Sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: 1024. Sk. yönünde sola dönün

54 m / 1 dakika: 1024. Sk. yönünde sola dönün

1,1 km / 2 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak 1024. Sk. üzerine çıkın

0,1 km / 1 dakika: Aydın Cd. / Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 yönünde sağa dönün

36,0 km / 32 dakika: Aydın Cd. / Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 boyunca ilerlemek için tam sola dönün Denizli Aydın Yolu/D320/E87 boyunca ilerleyin

9,4 km / 6 dakika: İzmir-Aydın Otoyolu yönünde sola dönün

106 km / 1 saat 5 dakika: E87 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: E. Ü. Hastanesi çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Sanayi Cd. girin

0,3 km / 1 dakika: Üniversite Cd. yönünde devam edin

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. Yanyolu yönündeki 3. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Liman / Alsancak / Konak yönünde soldaki rampaya girin

3,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 girin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin