Balıkesir Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Balıkesir Otobüs Terminali - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Balıkesir Adana arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 09:00 Cizre Nuh İtimat aracıdır. HJ4 olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Balıkesir şehrinden kalkacaktır. Balıkesir ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Balıkesir Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cizre Nuh İtimat, Star Batman, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
918.99 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 54dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
8

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

BALIKESİR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BALIKESİR > ADANA > ŞIRNAK 02.03.2021 09:00 HJ4, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ADANA > BATMAN 02.03.2021 10:29 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ADANA > BATMAN 02.03.2021 10:30 T1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ADANA > ŞANLIURFA 02.03.2021 13:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ADANA > HATAY 02.03.2021 14:15 1+2Z, 2+1 135 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > ADANA > HATAY 02.03.2021 17:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ADANA > Ceyhan 02.03.2021 17:30 1+1p, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BALIKESİR > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 17:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al

ADANA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 01:00 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BALIKESİR > Akçay 02.03.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 20:29 T-40, 2+1 140 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 20:30 1+1p, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 21:00 T1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 150 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 1+2C, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 23:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 130 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Balıkesir Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Balıkesir Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Balıkesir Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Balıkesir Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Balıkesir Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Balıkesir Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

BALIKESİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Balıkesir - Manisa Adana Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Adana Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Adana Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Balıkesir - Çanakkale Adana Uzaklık: 2,130.16 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Balıkesir - Tekirdağ Adana Uzaklık: 2,161.22 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Balıkesir - Yalova Adana Uzaklık: 2,346.06 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

BALIKESİR ADANA GÜZERGAHI

BALIKESİR ADANA YOL TARİFİ

1,7 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sağa dönün

10,1 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sağa dönün

4,0 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu girmek için hafif sağa dönün

14,2 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin, Istanbul tabelalarını takip edin ve Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 üzerine çıkın D565/E881 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kepsut / Dursunbey / Kutahya çıkışına girin

19,2 km / 14 dakika: Balıkesir Kütahya Yolu / D230 girin

116 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Asf. / Balıkesir Kütahya Yolu / D230 yönünde hafif sağa dönün Balıkesir Kütahya Yolu/D230 boyunca ilerleyin

83,3 km / 1 saat 2 dakika: Balıkesir Kütahya Yolu / D230 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin D230 boyunca ilerleyin

87,1 km / 57 dakika: D650 yönünde devam edin

17,4 km / 16 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin