Balıkesir Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Balıkesir Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Balıkesir Ankara arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 00:30 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Balıkesir şehrinden kalkacaktır. Balıkesir ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Balıkesir Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Cizre Nuh İtimat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
571.59 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 31dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
13

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

BALIKESİR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ANKARA 02.03.2021 00:30 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BALIKESİR > ANKARA > ŞIRNAK 02.03.2021 09:00 HJ4, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 02.03.2021 10:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 02.03.2021 10:30 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ANKARA 02.03.2021 11:15 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ANKARA 02.03.2021 12:15 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > ERZURUM 02.03.2021 13:15 İ34, 2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA 02.03.2021 13:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 85 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ANKARA > HATAY 02.03.2021 14:15 1+2Z, 2+1 85 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > ANKARA 02.03.2021 15:30 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ANKARA > Ceyhan 02.03.2021 17:30 1+1p, 2+1 70 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ANKARA 02.03.2021 22:30 1241, 1241 ,2+2 99 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ANKARA 02.03.2021 23:45 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al

ANKARA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 01:30 İ34, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 02:59 Nİ, 2+1 145 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 03:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 03:00 1+1p, 2+1 70 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 04:00 1+2Z, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 09:30 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 11:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 12:30 1741, 1741 ,2+1 99 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 23:00 PAMUKYOL, 2+1 110 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > BALIKESİR 02.03.2021 23:59 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 90 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Balıkesir Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Balıkesir Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Balıkesir Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Balıkesir Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Balıkesir Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Balıkesir Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

BALIKESİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Balıkesir - Manisa Ankara Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Ankara Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Ankara Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Balıkesir - Çanakkale Ankara Uzaklık: 2,130.16 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Balıkesir - Tekirdağ Ankara Uzaklık: 2,161.22 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Balıkesir - Yalova Ankara Uzaklık: 2,346.06 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

BALIKESİR ANKARA GÜZERGAHI

BALIKESİR ANKARA YOL TARİFİ

1,7 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sağa dönün

10,1 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sağa dönün

4,0 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu girmek için hafif sağa dönün

134 km / 1 saat 27 dakika: Çatalın solundan devam edin, Istanbul tabelalarını takip edin ve Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 üzerine çıkın E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

104 km / 1 saat 12 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

246 km / 2 saat 46 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

4,1 km / 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin Dumlupınar Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Havalimanı / Samsun yönündeki rampaya girin

3,9 km / 4 dakika: Mevlana Blv. girin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz