Balıkesir Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Balıkesir Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Balıkesir Eskişehir arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 00:30 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Balıkesir şehrinden kalkacaktır. Balıkesir ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Balıkesir Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Cizre Nuh İtimat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
336.88 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 59dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
17

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

BALIKESİR ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR 09.03.2021 00:30 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ŞIRNAK 09.03.2021 09:00 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ESKİŞEHİR > BATMAN 09.03.2021 10:29 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ESKİŞEHİR > BATMAN 09.03.2021 10:30 T1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR 09.03.2021 11:15 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR 09.03.2021 12:15 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ERZURUM 09.03.2021 13:15 İ34, 2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ŞANLIURFA 09.03.2021 13:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > ELAZIĞ 09.03.2021 14:00 1+2Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR 09.03.2021 14:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > HATAY 09.03.2021 14:45 1+2C, 2+1 60 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > ESKİŞEHİR 09.03.2021 15:30 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > ESKİŞEHİR > HATAY 09.03.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR > Ceyhan 09.03.2021 17:30 1+1f, 2+1 60 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BALIKESİR > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 09.03.2021 17:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 55 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > ESKİŞEHİR 09.03.2021 22:30 1241, 1241 ,2+2 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > ESKİŞEHİR 09.03.2021 23:45 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 00:30 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 02:00 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 06:29 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 06:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 07:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 07:30 1+2C, 2+1 80 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 12:30 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 14:00 PAMUKYOL, 2+1 75 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ESKİŞEHİR > BALIKESİR 09.03.2021 15:30 1741, 1741 ,2+1 75 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al

BALIKESİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Balıkesir - Manisa Eskişehir Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Eskişehir Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Eskişehir Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Balıkesir - Çanakkale Eskişehir Uzaklık: 2,130.16 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Balıkesir - Tekirdağ Eskişehir Uzaklık: 2,161.22 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Balıkesir - Yalova Eskişehir Uzaklık: 2,346.06 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al

BALIKESİR ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

BALIKESİR ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

1,7 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sağa dönün

10,1 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sağa dönün

4,0 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu girmek için hafif sağa dönün

134 km / 1 saat 27 dakika: Çatalın solundan devam edin, Istanbul tabelalarını takip edin ve Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 üzerine çıkın E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

104 km / 1 saat 12 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

18,5 km / 14 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: İsmet İnönü-2 Blv çıkışına girin

1,2 km / 3 dakika: İsmet İnönü-1 Blv yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İsmet İnönü-1 Blv boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

1,9 km / 7 dakika: M. Kemal Atatürk Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün