Balıkesir Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Balıkesir Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 105 TL olduğu Balıkesir İstanbul arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 00:30 Metro Turizm aracıdır. C.I.P SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Balıkesir şehrinden kalkacaktır. Balıkesir ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Balıkesir İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Balıkesir Uludağ, Metro Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
318.45 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 45dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
46

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

BALIKESİR İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 00:30 C.I.P SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > SİLİVRİ 16.06.2021 00:30 C.I.P SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 01:00 1140, 1140 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 01:00 1140, 1140 ,2+2 140 TL Bilet Al
Halıkent Demirci > BALIKESİR > İSTANBUL 16.06.2021 01:00 TR46, 2+1 120 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm DENİZLİ > BALIKESİR > İst(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 16.06.2021 01:30 RhT, 2+1 41 kişilik PAMUK ,2+1 150 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm DENİZLİ > BALIKESİR > İSTANBUL(Esenler) 16.06.2021 01:30 RhT, 2+1 41 kişilik PAMUK ,2+1 150 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 01:30 1246, 1246 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 01:30 1246, 1246 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 01:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 09:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 09:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 11:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 11:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 11:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 12:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 13:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 13:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 13:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 16.06.2021 13:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 14:00 1238, 1238 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 14:00 1238, 1238 ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 14:30 1254, 1254 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 14:30 1254, 1254 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 14:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 15:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 15:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 15:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 16:00 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 16:00 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 16:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm Alaşehir > BALIKESİR > İSTANBUL(Esenler) 16.06.2021 16:16 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm Alaşehir > BALIKESİR > İSTANBUL(Esenler) 16.06.2021 16:31 326, 45 ABJ 326 ,2+1 120 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm Alaşehir > BALIKESİR > İSTANBUL(Esenler) 16.06.2021 16:32 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm Alaşehir > BALIKESİR > İSTANBUL(Esenler) 16.06.2021 16:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm Alaşehir > BALIKESİR > İSTANBUL(Esenler) 16.06.2021 17:00 RhT, 2+1 41 kişilik PAMUK ,2+1 120 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 17:00 1246, 1246 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 17:00 1246, 1246 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 17:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 18:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 22:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Alibeyköy) 16.06.2021 23:59 1238, 1238 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > İSTANBUL (Esenler) 16.06.2021 23:59 1238, 1238 ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 16.06.2021 23:59 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > SİLİVRİ 16.06.2021 23:59 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 00:20 1241, 1241 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 01:00 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 01:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 01:20 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 01:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 05:00 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 05:20 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 07:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 07:15 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 07:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 08:30 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 08:50 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 09:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 09:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 09:20 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 09:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 10:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 10:20 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 10:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 10:50 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 11:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 11:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 11:20 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 11:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 12:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 12:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 12:20 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 12:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 14:00 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 14:20 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 14:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 16:30 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 16:50 1238, 1238 ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 17:00 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 17:20 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BALIKESİR 16.06.2021 20:00 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BALIKESİR 16.06.2021 20:20 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 21:00 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 21:20 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm İSTANBUL(Esenler) > BALIKESİR > DENİZLİ 16.06.2021 21:31 326, 45 ABJ 326 ,2+1 120 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm İSTANBUL(Esenler) > İst(Alibeyköy) > BALIKESİR > DENİZLİ 16.06.2021 21:51 326, 45 ABJ 326 ,2+1 120 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 22:00 1238, 1238 ,2+2 130 TL Bilet Al
Halıkent İSTANBUL > BALIKESİR > Demirci 16.06.2021 22:00 TR46, 2+1 110 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 22:20 1238, 1238 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 22:30 1254, 1254 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 22:50 1254, 1254 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 23:00 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Alibeyköy) > BALIKESİR 16.06.2021 23:20 1246, 1246 ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > BALIKESİR 16.06.2021 23:45 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İSTANBUL (Esenler) > BALIKESİR 16.06.2021 23:59 1238, 1238 ,2+2 130 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

BALIKESİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Balıkesir - Manisa İstanbul Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Balıkesir - Bursa İstanbul Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Balıkesir - İzmir İstanbul Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Balıkesir - Çanakkale İstanbul Uzaklık: 2,130.16 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Balıkesir - Tekirdağ İstanbul Uzaklık: 2,161.22 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Balıkesir - Yalova İstanbul Uzaklık: 2,346.06 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

BALIKESİR İSTANBUL GÜZERGAHI

BALIKESİR İSTANBUL YOL TARİFİ

1,7 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sağa dönün

10,1 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sağa dönün

4,0 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu girmek için hafif sağa dönün

134 km / 1 saat 27 dakika: Çatalın solundan devam edin, Istanbul tabelalarını takip edin ve Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 üzerine çıkın E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

42,2 km / 27 dakika: O-4 / E80 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün