Balıkesir Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Balıkesir Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Balıkesir Kayseri arası en yakın sefer 12 Haziran 2021 Saat 14:00 Elazığ Hazar Turizm aracıdır. 1+2Y olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Balıkesir şehrinden kalkacaktır. Balıkesir ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Balıkesir Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Hazar Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
874.07 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 02dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

BALIKESİR KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > KAYSERİ > ELAZIĞ 12.06.2021 14:00 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm BALIKESİR > KAYSERİ 12.06.2021 14:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 150 TL Bilet Al

KAYSERİ BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > BALIKESİR 12.06.2021 19:00 S46, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BALIKESİR 12.06.2021 21:30 1+2Y, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > BALIKESİR 12.06.2021 22:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 200 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > BALIKESİR 12.06.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 150 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Balıkesir Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Balıkesir Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Balıkesir Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Balıkesir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Balıkesir Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Balıkesir Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

BALIKESİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Balıkesir - Manisa Kayseri Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Kayseri Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Balıkesir - Çanakkale Kayseri Uzaklık: 2,130.16 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Balıkesir - Tekirdağ Kayseri Uzaklık: 2,161.22 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Balıkesir - Yalova Kayseri Uzaklık: 2,346.06 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Balıkesir Kayseri Otobüs Firmaları

BALIKESİR KAYSERİ GÜZERGAHI

BALIKESİR KAYSERİ YOL TARİFİ

1,7 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sağa dönün

10,1 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sağa dönün

4,0 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu girmek için hafif sağa dönün

134 km / 1 saat 27 dakika: Çatalın solundan devam edin, Istanbul tabelalarını takip edin ve Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 üzerine çıkın E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

104 km / 1 saat 12 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

232 km / 2 saat 34 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

22,9 km / 14 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

12,1 km / 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 31 dakika: Ankara Bala Yolu / D260 yönünde sola dönün D260 boyunca ilerleyin

138 km / 1 saat 34 dakika: Kaman Kırşehir Yolu / Kırıkkale Kırşehir Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin