Balıkesir Otobüs Terminali - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Balıkesir Otobüs Terminali - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Balıkesir Sakarya arası en yakın sefer 07 Mart 2021 Saat 00:30 Düzce Güven aracıdır. TO40 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Balıkesir şehrinden kalkacaktır. Balıkesir ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Balıkesir Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Düzce Güven, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
348.44 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 51dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

BALIKESİR SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Düzce Güven BALIKESİR > ADAPAZARI 07.03.2021 00:30 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > ADAPAZARI 07.03.2021 01:45 KR01, KR01 ,2+2 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 07.03.2021 12:30 P274, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 07.03.2021 20:30 PAMUKYOL, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > ADAPAZARI 07.03.2021 21:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al

SAKARYA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB ADAPAZARI > BALIKESİR 07.03.2021 10:30 KR01, KR01 ,2+2 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > BALIKESİR 07.03.2021 23:00 KR01, KR01 ,2+2 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > BALIKESİR 07.03.2021 23:15 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Düzce Güven ADAPAZARI > BALIKESİR 07.03.2021 23:30 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

BALIKESİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Balıkesir - Manisa Sakarya Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Sakarya Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Sakarya Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Balıkesir - Çanakkale Sakarya Uzaklık: 2,130.16 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Balıkesir - Tekirdağ Sakarya Uzaklık: 2,161.22 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Balıkesir - Yalova Sakarya Uzaklık: 2,346.06 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Balıkesir Sakarya Otobüs Firmaları

BALIKESİR SAKARYA GÜZERGAHI

BALIKESİR SAKARYA YOL TARİFİ

1,7 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sağa dönün

10,1 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sağa dönün

4,0 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu girmek için hafif sağa dönün

134 km / 1 saat 27 dakika: Çatalın solundan devam edin, Istanbul tabelalarını takip edin ve Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 üzerine çıkın E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

83,6 km / 49 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Sakarya / Bilecik / Antalya / Eskisehir çıkışına girin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Çatalın solundan devam edin, Pamukova / Bilecik / Antalya tabelalarını takip edin ve Orhan Gazi Cd. / D650 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Çaybaşı Cd. konumunda sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde devam edin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz