BALIKESİR ULUDAĞ TURİZM BİLETİ

Balıkesir Uludağ Turizm bileti almak için Balıkesir Uludağ Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm ilk olarak 1973 yılında kurulmuş ve yolculuğuna kendi bölgesinde başlamıştır. 1974 yılında araç filosuna kattığı Mercedes 0302 ve Mercedes 352 tip otobüslerle büyümesine hız kazandırmış bir firmadır. 1984 yılına kadar 10 yıllık hizmetin ardından sektörde yaşanan büyük değişikliklere ayak uydurmaya çalışan firma başarılı olarak yoluna devam etmektedir. Hızlı gelişimini sürdüren firma 1996 yılında şirketleşme yoluna girerek yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir. 2007 yılında itibaren Neoplan yatırımlara yönelen firma hizmet verdiği kara yolu taşımacılığında sürekli yeniliğe ve yatırıma devam ederek bölgesinde güçlü, güvenilir ve itibarlı bir firma olarak adını yazdırmayı başarmıştır.

1996 yılından sonra farklı şehirlere yolcu taşımacılığına başlamıştır. İl olarak 2000 yılında Antalya - Alanya hattını hizmete sokmuştur. Sonrasında ise 2002 yılında Balıkesir - İzmir hattında her saat otobüs kaldırmaya başlamıştır. Bu gelişimi kademeli olarak devam etmiştir.  İlk yıllardan beri istikrarlı büyümesini devam ettiren Balıkesir Uludağ Turizm, günümüzde 140 adet otobüs filosuyla hizmet vermektedir. Bunun dışında turizm taşımacılığı, araç kiralama ve seyahat acenteliği  alanında hizmet vermektedir. Güvenli araçları, uzman kaptanları, güler yüzlü personeli ile başta Balıkesir olmak üzere Bursa, Çanakkale, Ankara, Antalya, İzmir, Tekirdağ gibi şehirler ve bir çok ilçeye seferler düzenlemektedir.  Firmanın yolcularına sunduğu güvenli ve konforlu otobüsleri, ikramları, ücretsiz internet bağlantısı, kişiye özel kulaklık hizmeti ile keyifli yolculuk sunmaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm'in bir çok şehirde şubesi ve iletişim telefon numaraları bulunmasına karşın Balıkesir merkez iletişim bilgileri:

Merkez Adres: Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 114 Balıkesir

Merkez Telefon: 0 266 246 60 50

Türkiye Genelinden Erişim: 444 22 22

Web sitesi: http//www.balikesiruludag.com.tr/

E-posta: iletisim@uludagturizm.com.tr