BATI ANTALYA SEYAHAT BİLETİ

Batı Antalya Seyahat bileti almak için Batı Antalya Seyahat bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Batı Antalya Seyahat

25 Şubat 2005 tarihinde Antalya'da bulunan kooperatif tarafından  Batı Antalya Seyahat adıyla kurulmuştur. Günümüzde yüksek performanslı, son model,  klima gibi donanımlara sahip 85 araçlık filosuyla yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllardır Antalyalılara ve Antalya'yı ziyaret eden turistlere deneyimli kadrosu ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Başta Antalya'nın ilçelerine hizmet veren firma Fethiye ve Marmaris'e de düzenlediği seferler ile turizme büyük katkı sağlamaktadır. Yolcuların istedikleri saatte otobüs bulabilme imkanının yanında bilet temini için bulunan şubeler de kolaylık sağlamaktadır. Batı Antalya Seyahat Demre, Kalkan, Kaş, Kekova, Kınık, Patara, Yeşilköy ve fethiye'ye saat başı seferlere düzenlemektedir.

Firmanın sahip olduğu sürekli değişim ve gelişim ilkesi ile, sektörde meydana gelen yenilik ve değişimleri yakından takip ederek kendini yenileyen bir firmadır. Rota çeşitliliğini gün geçtikçe arttıran firma müşteri memnuniyetini baz alarak hareket etmektedir. Batı Antalya Seyahat'in müşterilerine sunduğu hizmet ve programlar:

  • Firma bünyesinde bulunan "Avantajlı Kart" imkanı ile müşterilerine ayrıcalıklı yolculuk imkanı sunmaktadır.
  • Batı Antalya Seyahat ile yolculuk yapmak için internet üzerinden bilet temini imkanı ile istenilen tarihi ve koltuk numarasını seçme olanağı sunmaktadır.
  • Firmanın bünyesindeki araçlarda bulunan konforlu koltuklar, çeşitli ikramlar, televizyon, internet, müzik   ve radyo yayını ile yolcularına keyifli yolculuk imkanı sunmaktadır.

Sunulan hizmetler sayesinde yorulmadan yolculuk olanağı doğmaktadır. Batı Antalya Seyahat kaliteli araçları ile kara yolu taşımacılığının yanında, tur ve organizasyonlar için araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Batı Antalya Seyahat iletişim bilgileri:

Adres: Büyükşehir Otobüs terminali Kırsal Kesim KZ- 14 Kepez /Antalya

Telefon: 0 242 331 40 81 - 0 242 331 40 82

E-posta: info@batiantalyatur.com.tr

Websitesi: www.batiantalyatur.com.tr