Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Batman Adana arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 09:59 Star Batman aracıdır. TR40 olan bu araç tahmini olarak 09:59 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
621.74 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 50dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
37

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

BATMAN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > ADANA > Bodrum 13.04.2021 09:59 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ADANA > Kuşadası 13.04.2021 10:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > BALIKESİR 13.04.2021 10:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 10:59 T-40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ADANA > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > BALIKESİR 13.04.2021 11:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ADANA > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 11:31 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > İSTANBUL 13.04.2021 11:59 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 11:59 TRAV, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 12:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > İZMİR 13.04.2021 12:59 TR41, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > İZMİR 13.04.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ADANA > İSTANBUL 13.04.2021 14:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 14:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > ADANA > İSTANBUL 13.04.2021 14:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 14:20 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ADANA > İZMİR 13.04.2021 14:25 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ADANA 13.04.2021 15:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ADANA > ANKARA 13.04.2021 15:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > KÜTAHYA 13.04.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANKARA 13.04.2021 16:01 TR41, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ADANA > ANKARA 13.04.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ADANA 13.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > ADANA > ANTALYA 13.04.2021 16:30 h2 1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > ANKARA 13.04.2021 17:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ADANA > KONYA 13.04.2021 17:25 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 19:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 19:59 TZ41, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 20:00 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > ADANA > KARAMAN 13.04.2021 20:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 21:45 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 21:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 22:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 22:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 13.04.2021 23:28 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ADANA 13.04.2021 23:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al

ADANA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > BATMAN 11.05.2021 00:45 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ADANA > BATMAN 11.05.2021 03:30 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > ADANA > BATMAN 11.05.2021 07:00 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 07:30 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 13:31 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 14:00 2+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > BATMAN > VAN 11.05.2021 15:30 J1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 16:31 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > BATMAN 11.05.2021 17:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > BATMAN > VAN 11.05.2021 17:01 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > BATMAN > VAN 11.05.2021 19:01 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > BATMAN 11.05.2021 19:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > BATMAN 11.05.2021 22:59 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Batman Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Batman Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Batman Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Batman Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Batman Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Batman Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Adana Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Adana Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Adana Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Adana Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Adana Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Adana Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

BATMAN ADANA GÜZERGAHI

BATMAN ADANA YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mustafa Kemal Paşa Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 100. Yıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Fuzuli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Fuzuli Cd. boyunca ilerleyin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz