Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Batman Adana arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:30 Best Van Turizm aracıdır. BV1 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Best Van Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
621.74 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 50dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
26

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

BATMAN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Best Van Turizm VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 01:30 BV1, 1+1 175 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 10:00 1-y, 1+1 175 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > ADANA > İSTANBUL 06.06.2020 13:58 K1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 14:00 H1+1, 1+1 175 TL Bilet Al
Best Van Turizm VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 14:30 BV3, 1+1 175 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 14:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > ADANA > İSTANBUL 06.06.2020 14:58 K1+1, 1+1 140 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 15:30 1-y, 1+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ADANA 06.06.2020 15:45 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ADANA > ANKARA 06.06.2020 16:30 H1+1, 1+1 140 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ADANA > KONYA 06.06.2020 17:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BATMAN > ADANA > ANTALYA 06.06.2020 19:30 offf, trevego 15 shd ohal şeması ,1+1 350 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 19:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 19:59 K1+1, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 19:59 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 20:00 1+1H, 1+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 20:00 H1+1, 1+1 175 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 20:00 1-41, 1+1 175 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > ADANA > KARAMAN 06.06.2020 20:00 +1+1, 1+1 165 TL Bilet Al
Star Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 20:15 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 165 TL Bilet Al
Patnos İtimat IĞDIR > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 20:30 H1+3, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 21:30 25+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 22:00 1+1,, 02 HİJYEN ,1+1 165 TL Bilet Al
Best Van Turizm VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 22:59 BV1, 1+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ADANA 06.06.2020 23:30 C.I.P SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ADANA > MERSİN 06.06.2020 23:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 150 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Batman Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Batman Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Batman Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Batman Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Batman Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Batman Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Adana Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Adana Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Adana Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Adana Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Adana Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Adana Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Şanlıurfa Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Bitlis Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Gaziantep Best Van Turizm 120 TL Bilet Al
Batman Malatya Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Batman Van Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Şanlıurfa Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Malatya Beydağı Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Karaman Kontur Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Adana Ankara Siirt Has 150 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Bitlis Batman Best Van Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Batman Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Batman 120 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Gaziantep Batman Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Batman Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Şanlıurfa Adana Patnos İtimat 100 TL Bilet Al
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adıyaman Adana Adıyaman Ünal Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Adana Jet Turizm 130 TL Bilet Al
Eskişehir Adana Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al

BATMAN ADANA GÜZERGAHI

BATMAN ADANA YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mustafa Kemal Paşa Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 100. Yıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Fuzuli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Fuzuli Cd. boyunca ilerleyin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz

Batman Haberler
  • Camiye gelen vatandaşlara maske dağıtıldı

    Batman'ın Gercüş ilçesinde, cuma namazı için camiye gelen ve maskesi bulunmayan cemaate maske dağıtıldı.

  • Son dakika haber: Batman Çayı kıyısında suyun çekilmesiyle ...

    Son dakika habere göre Batman Çayı kıyısında suyun çekilmesiyle mahsur kalan balıklar kurtarıldı.

  • Camiye gelen vatandaşlara maske dağıtıldı

    - Camiye gelen vatandaşlara maske dağıtıldı Batman'ın Gercüş ilçesinde, cuma namazı için camiye gelen ve maske bulundurmayan cemaate maske dağıtıldı.

  • Mereto Dağında topladıkları mantarları satarak geçimini ...

    Batman'ın Sason ilçesinde, 3 bin rakımlı Mereto Dağı eteklerinden toplanan mantar, ilçede kilogramı 80 liradan satışa sunuluyor.

  • Gercüş te bir köy ikinci defa karantinaya alındı

    Batman'ın Gercüş ilçesine bağlı Gönüllü köyü, korona virüs tedbirleri kapsamında ikinci defa karantinaya alındı.

Adana Haberler
  • Adana da bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Doğu Akdeniz de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı ...

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, getirilen 6 saatlik serbestlikle dışarıda olmanın keyfini yaşadı.

  • Doğu Akdeniz de Kovid-19 tedbirleri uygulanıyor

    Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.

  • Bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar oluştu

    Adana'da özel bir bankaya ait bankamatiğin yanması sonucu maddi hasar meydana geldi.

  • Son Dakika: Adana da iş yerlerine eş zamanlı denetim

    Bir son dakika haberine göre Adana'da iş yerlerinde eş zamanlı olarak denetimler yapıldı.