Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Batman Aksaray arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 10:29 Star Batman aracıdır. TR40 olan bu araç tahmini olarak 10:29 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
866.95 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 19dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
13

BATMAN AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > AKSARAY > BALIKESİR 12.02.2021 10:29 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > AKSARAY > BALIKESİR 12.02.2021 11:00 HP40, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 11:59 Nİ, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 13:58 JH40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 14:00 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > AKSARAYOTOGAR 12.02.2021 14:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > AKSARAY > İSTANBUL 12.02.2021 14:00 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > AKSARAYOTOGAR 12.02.2021 15:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 15:59 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 16:01 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 16:30 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > AKSARAY > ANKARA 12.02.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > AKSARAY > KONYA 12.02.2021 17:59 VH, 2+1 170 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Batman Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Batman Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Batman Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Batman Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Batman Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Batman Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Aksaray Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Aksaray Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Aksaray Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Aksaray Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Aksaray Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

BATMAN AKSARAY GÜZERGAHI

BATMAN AKSARAY YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

88,2 km / 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

35 m / 1 dakika: Sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz