Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Batman Ankara arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 10:29 Star Batman aracıdır. TR40 olan bu araç tahmini olarak 10:29 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Star Batman, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,100.33 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 00dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
14

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

BATMAN ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 10:29 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 11:00 HP40, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 11:15 X+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 11:59 Nİ, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 13:58 JH40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 14:00 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ANKARA 12.02.2021 14:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 14:00 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ANKARA 12.02.2021 15:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ANKARA 12.02.2021 15:59 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ANKARA 12.02.2021 16:01 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ANKARA 12.02.2021 16:30 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ANKARA 12.02.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ANKARA 12.02.2021 17:55 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al

ANKARA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > BATMAN 25.02.2021 14:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > BATMAN > SİİRT 25.02.2021 14:00 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > BATMAN > SİİRT 25.02.2021 15:00 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > BATMAN > SİİRT 25.02.2021 16:00 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > BATMAN 25.02.2021 16:44 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > BATMAN 25.02.2021 16:49 TR41, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 25.02.2021 18:58 2+1M, 2+1 170 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 25.02.2021 19:00 1++2, 1+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > BATMAN > SİİRT 25.02.2021 19:00 2/1, 1+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 25.02.2021 19:28 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > BATMAN 25.02.2021 19:29 VH, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 25.02.2021 21:00 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BATMAN 25.02.2021 21:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > BATMAN 25.02.2021 21:31 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Batman Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Batman Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Batman Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Batman Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Batman Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Batman Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Ankara Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Ankara Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Ankara Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Ankara Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Ankara Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

BATMAN ANKARA GÜZERGAHI

BATMAN ANKARA YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

12,2 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

3,0 km / 3 dakika: Akköprü Kavşağı / Mevlana Blv. / D200 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Dışkapı / Ulus / Çankaya çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Şht. Ömer Halisdemir Blv girin

0,3 km / 1 dakika: Yıldırım Beyazıt Araştırma ve Eğitim Hst. konumunda U dönüşü yapın

0,2 km / 1 dakika: Kenar Sk. yönünde hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Kenar Sk. yönünde tam sağa dönün

40 m / 1 dakika: Merkez Sk. yönünde sağa dönün