Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Batman Bitlis arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 00:01 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:01 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
153.74 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 09dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
22

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BATMAN BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BATMAN > BİTLİS 06.06.2021 00:01 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > BATMAN > BİTLİS > IĞDIR 06.06.2021 01:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 01:30 2+1+, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 02:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > BİTLİS 06.06.2021 02:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 04:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > BİTLİS 06.06.2021 05:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 06:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > BATMAN > BİTLİS > IĞDIR 06.06.2021 09:30 HK38, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Hakkari Turizm Silopi > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 10:31 M-10, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Hakkari Turizm Kızıltepe > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 12:00 M-10, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm DİYARBAKIR > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 13:29 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 13:30 2+1+, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat DİYARBAKIR > BATMAN > BİTLİS > Erciş 06.06.2021 17:00 T16, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > BATMAN > BİTLİS > IĞDIR 06.06.2021 18:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 18:50 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > BATMAN > BİTLİS > IĞDIR 06.06.2021 20:30 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır HATAY > BATMAN > BİTLİS > IĞDIR 06.06.2021 20:59 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > BATMAN > BİTLİS > VAN 06.06.2021 23:29 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > BİTLİS > IĞDIR 06.06.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BATMAN > BİTLİS > IĞDIR 06.06.2021 23:59 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Batman Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Batman Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Batman Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Batman Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Batman Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Şırnak - Bitlis Batman Uzaklık: 2,358.54 km / Süre: 03:44 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Bitlis Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Bitlis Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Şırnak Bitlis Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Bitlis Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman - Bingöl Bitlis Uzaklık: 2,137.08 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

BATMAN BİTLİS GÜZERGAHI

BATMAN BİTLİS YOL TARİFİ

5,1 km / 5 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Batı Raman Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

12,7 km / 10 dakika: Batman Siirt Yolu / Emek Blv. / D370 yönünde devam edin Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

50,4 km / 35 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin D370 boyunca ilerleyin

20,4 km / 14 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D965 yönünde devam edin

51,4 km / 46 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün

8,2 km / 8 dakika: Bitlis Hizan Yolu yönünde sağa dönün

1,3 km / 3 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

1,1 km / 3 dakika: Tam sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Yukarıölek Köyü Yolu üzerine çıkın