Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 24 TL olduğu Batman Diyarbakır arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 10:00 Star Batman aracıdır. 1-N olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Lider Siirt Turizm, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
99.77 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 17dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
12

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

BATMAN DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > Bodrum 06.06.2021 10:00 1-N, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > BALIKESİR 06.06.2021 10:30 TR40, 2+1 25 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > DİYARBAKIR > Marmaris 06.06.2021 11:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANTALYA 06.06.2021 11:00 TZ41, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > İSTANBUL 06.06.2021 12:00 TR40, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > İZMİR 06.06.2021 13:00 TR40, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > İSTANBUL 06.06.2021 15:00 TR41, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA 06.06.2021 16:00 ST44, 2+1 25 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SİİRT > BATMAN > DİYARBAKIR > SAMSUN 06.06.2021 16:00 J35, 2+1 24 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > DİYARBAKIR > ANTALYA 06.06.2021 16:31 2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA 06.06.2021 18:00 TR41, 2+1 25 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN 06.06.2021 20:00 TR40, 2+1 25 TL Bilet Al

DİYARBAKIR BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm DİYARBAKIR > BATMAN 20.06.2021 03:20 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > DİYARBAKIR > BATMAN > SİİRT 20.06.2021 05:00 2+1M, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Ereğli (Kdz) > DİYARBAKIR > BATMAN 20.06.2021 07:30 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BATMAN > VAN 20.06.2021 12:00 2+1+, TRAVEGO 2+1 ,2+1 30 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > BATMAN > IĞDIR 20.06.2021 16:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 20.06.2021 17:15 2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır HATAY > DİYARBAKIR > BATMAN > IĞDIR 20.06.2021 18:59 TRAV, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ERZİNCAN > DİYARBAKIR > BATMAN 20.06.2021 19:30 TR16, Travego 15 SHD ,2+2 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YOZGAT > DİYARBAKIR > BATMAN 20.06.2021 22:59 TORZ, Mercedes Tourısmo ,2+2 30 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BATMAN 20.06.2021 23:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN > VAN 20.06.2021 23:56 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 30 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Batman Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Batman Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Batman Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Batman Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Batman Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Adıyaman - Diyarbakır Batman Uzaklık: 2,063.31 km / Süre: 02:45 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Diyarbakır Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Mardin Diyarbakır Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Diyarbakır Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Diyarbakır Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman - Bingöl Diyarbakır Uzaklık: 2,137.08 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

BATMAN DİYARBAKIR GÜZERGAHI

BATMAN DİYARBAKIR YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

16,1 km / 15 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Mehmet Akif Ersoy Blv. yönünde hafif sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,3 km / 1 dakika: Istasyon Cd yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: İnaloğlu Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Ekinciler Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Kışla Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz