Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Batman Elazığ arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 08:30 Tuncelililer aracıdır. 1+1A olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Tuncelililer, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
263.06 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 36dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
8

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

BATMAN ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tuncelililer BATMAN > ELAZIĞ > TRABZON 12.02.2021 08:30 1+1A, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > İSTANBUL 12.02.2021 11:15 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > Ereğli (Kdz) 12.02.2021 12:00 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SİİRT > BATMAN > ELAZIĞ > SAMSUN 12.02.2021 16:00 F33, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > GİRESUN 12.02.2021 17:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ELAZIĞ > ANKARA 12.02.2021 17:55 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ELAZIĞ > KONYA 12.02.2021 17:59 VH, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ELAZIĞ > YOZGAT 12.02.2021 22:00 X+5İ, 2+1 70 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Batman Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Batman Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Batman Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Batman Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Batman Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Batman Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Elazığ Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Elazığ Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Elazığ Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Elazığ Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Elazığ Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Elazığ Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

BATMAN ELAZIĞ GÜZERGAHI

BATMAN ELAZIĞ YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

16,8 km / 16 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sezai Karakoç Blv. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cemiloğlu Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Cemiloğlu Cd. üzerinden düz devam edin

61 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Cemiloğlu Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 2 dakika: Cemiloğlu Cd. sola döner ve Turgut Özal Blv. başlar

0,6 km / 1 dakika: Dicle Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

93,0 km / 1 saat 11 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde devam edin

17 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 2 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Garaj Sk. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: Garaj Sk. yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Gündoğan Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Ali Rıza Septioğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Fatih Sultan Mehmet Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mehmet Akif Ersoy Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mehmet Akif Ersoy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,8 km / 3 dakika: İnönü Cd. yönünde sağa dönün

4,7 km / 4 dakika: Elazığ Pertek Yolu yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Gümüşbağlar Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Gümüşbağlar Köyü Yolu yönünde devam edin

89 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

88 m / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin