Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Batman Gaziantep arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 08:30 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Batman, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
408.17 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 46dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
42

BATMAN GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > HATAY 13.04.2021 08:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > Bodrum 13.04.2021 09:59 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > Kuşadası 13.04.2021 10:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > BALIKESİR 13.04.2021 10:29 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 10:59 T-40, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 65 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > BALIKESİR 13.04.2021 11:00 T1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 11:31 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 11:59 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 12:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 13.04.2021 12:59 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 13.04.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 14:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > GAZİANTEP 13.04.2021 14:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > İSTANBUL 13.04.2021 14:00 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 14:20 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 13.04.2021 14:25 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > GAZİANTEP 13.04.2021 15:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 13.04.2021 15:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 65 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > KÜTAHYA 13.04.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 16:01 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 13.04.2021 16:01 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 13.04.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > GAZİANTEP 13.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 16:30 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > ANKARA 13.04.2021 17:00 T1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > GAZİANTEP > KONYA 13.04.2021 17:25 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > GAZİANTEP > HATAY 13.04.2021 17:30 2+11, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 19:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 19:59 TZ41, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 20:00 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > GAZİANTEP 13.04.2021 20:15 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > GAZİANTEP > HATAY 13.04.2021 20:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 21:45 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 21:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 65 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 22:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 22:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > GAZİANTEP > K.MARAŞ 13.04.2021 23:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 23:28 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > GAZİANTEP 13.04.2021 23:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > GAZİANTEP > KAHRAMANMARAŞ 13.04.2021 23:59 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Batman Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Batman Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Batman Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Batman Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Batman Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Batman Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Gaziantep Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Gaziantep Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Gaziantep Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Gaziantep Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Gaziantep Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

BATMAN GAZİANTEP GÜZERGAHI

BATMAN GAZİANTEP YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

70,3 km / 42 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 çıkışına girin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönünde devam edin Paralı yol

9,2 km / 10 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,0 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: 36003. Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: 36004. Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: 36004. Cd. yönünde sola dönün Kullanımı kısıtlı yol Aradığınız yeri sağda göreceksiniz