Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Iğdır Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Iğdır Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Batman Iğdır arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Iğdır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Iğdır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
480.23 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 10dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

BATMAN IĞDIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > BATMAN > IĞDIR 12.02.2021 01:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > BATMAN > IĞDIR 12.02.2021 18:00 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > BATMAN > IĞDIR 12.02.2021 20:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > IĞDIR 12.02.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BATMAN > IĞDIR 12.02.2021 23:59 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al

IĞDIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kars - Iğdır Batman Uzaklık: 1,362.07 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Ağrı - Iğdır Batman Uzaklık: 1,550.14 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Ardahan - Iğdır Batman Uzaklık: 2,121.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bitlis - Iğdır Batman Uzaklık: 2,886.10 km / Süre: 03:38 Bilet Al
Erzurum - Iğdır Batman Uzaklık: 2,902.11 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Van - Iğdır Batman Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Iğdır Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Iğdır Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Iğdır Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Iğdır Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Iğdır Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Iğdır Kalkışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Ordu Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Samsun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Sivas Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Iğdır Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Iğdır Varışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ordu Iğdır Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Sivas Iğdır Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al

Batman Iğdır Otobüs Firmaları

BATMAN IĞDIR GÜZERGAHI

BATMAN IĞDIR YOL TARİFİ

5,1 km / 5 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Batı Raman Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

12,7 km / 10 dakika: Batman Siirt Yolu / Emek Blv. / D370 yönünde devam edin Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

50,4 km / 35 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin D370 boyunca ilerleyin

20,4 km / 14 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D965 yönünde devam edin

59,2 km / 53 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün

145 km / 1 saat 40 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

2,3 km / 3 dakika: Kışla Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Süleyman Erdinç Cd. yönünde sola dönün

52 m / 1 dakika: Süleyman Erdinç Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 422. Sk. yönünde sola dönün

93 m / 1 dakika: 422. Sk. yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Erdinçler Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: 422. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: 326. Sk. yönünde devam edin

29,2 km / 21 dakika: Erciş Patnos Yolu / D280 / E99 yönünde sağa dönün D280/E99 boyunca ilerleyin

93,5 km / 1 saat 11 dakika: Van Doğubeyazıt Yolu / D975 / E99 yönünde sola dönün

7,5 km / 7 dakika: Ağrı Doğubeyazıt Yolu / D100 / E80 / E99 yönünde sağa dönün

44,4 km / 30 dakika: Iğdır Doğubeyazıt Yolu / D975 / E99 yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Sola dönün

1,2 km / 2 dakika: Sağa dönün

1,8 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

2,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz