Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Batman Kayseri arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 11:15 Star Diyarbakır aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 11:15 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
662.57 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 21dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

BATMAN KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > İSTANBUL 13.04.2021 11:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > YALOVA 13.04.2021 12:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > YALOVA 13.04.2021 12:30 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > ANKARA 13.04.2021 16:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > KAYSERİ > ANKARA 13.04.2021 17:55 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KAYSERİ > KONYA 13.04.2021 17:59 VH, 2+1 110 TL Bilet Al

KAYSERİ BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır İSTANBUL > KAYSERİ > BATMAN 21.04.2021 01:00 TRAV, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > KAYSERİ > BATMAN 21.04.2021 20:31 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > BATMAN 21.04.2021 22:00 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Batman Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Batman Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Batman Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Batman Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Batman Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Batman Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Kayseri Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Kayseri Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Kayseri Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Kayseri Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Kayseri Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Kayseri Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Batman Kayseri Otobüs Firmaları

BATMAN KAYSERİ GÜZERGAHI

BATMAN KAYSERİ YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

16,8 km / 16 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sezai Karakoç Blv. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cemiloğlu Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Cemiloğlu Cd. üzerinden düz devam edin

61 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Cemiloğlu Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 2 dakika: Cemiloğlu Cd. sola döner ve Turgut Özal Blv. başlar

0,6 km / 1 dakika: Dicle Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

2,7 km / 4 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 3 dakika: Tuna Cd. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

2,7 km / 5 dakika: Sivas Blv. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

68 m / 1 dakika: Postalar Gç. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz