Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Batman Konya arası en yakın sefer 21 Şubat 2021 Saat 09:59 Star Batman aracıdır. T-40 olan bu araç tahmini olarak 09:59 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
962.04 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 36dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
6

BATMAN KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > KONYA > Bodrum 21.02.2021 09:59 T-40, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA > İZMİR 21.02.2021 12:59 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > KONYA > İZMİR 21.02.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > KONYA > KÜTAHYA 21.02.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > KONYA 21.02.2021 16:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA 21.02.2021 17:59 Nİ, 2+1 170 TL Bilet Al

KONYA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > KONYA > BATMAN > IĞDIR 27.02.2021 03:00 h2 1, 2+1 170 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > BATMAN > VAN 27.02.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 170 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > BATMAN 27.02.2021 16:01 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > BATMAN 27.02.2021 17:30 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > BATMAN > SİİRT 27.02.2021 21:00 A1-2, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > BATMAN 27.02.2021 22:31 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > BATMAN 27.02.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Batman Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Batman Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Batman Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Batman Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Batman Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Batman Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Konya Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Konya Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Konya Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Konya Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Konya Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Konya Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

BATMAN KONYA GÜZERGAHI

BATMAN KONYA YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Beyşehir / D330 / Isparta yönünde soldaki çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Uluyayla Cd. yönünde sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Uluyayla Cd. yönündeki rampaya girin 1 döner kavşaktan geçin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Uluyayla Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Tercüman Sk. üzerinden düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Merkez Sk. yönünde sola dönün