Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Batman Malatya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 11:15 Star Diyarbakır aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 11:15 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
346.71 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 34dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
9

BATMAN MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > İSTANBUL 13.04.2021 11:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > Ereğli (Kdz) 13.04.2021 12:00 X+1Z, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > YALOVA 13.04.2021 12:30 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > MALATYA > ANKARA 13.04.2021 16:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SİİRT > BATMAN > MALATYA > SAMSUN 13.04.2021 16:00 J35, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > MALATYA > GİRESUN 13.04.2021 17:30 2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > MALATYA > ANKARA 13.04.2021 17:55 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > MALATYA > KONYA 13.04.2021 17:59 VH, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > YOZGAT 13.04.2021 22:00 X+5İ, 2+1 80 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Batman Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Batman Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Batman Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Batman Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Batman Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Batman Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Malatya Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Malatya Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Malatya Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Malatya Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Malatya Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Malatya Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

BATMAN MALATYA GÜZERGAHI

BATMAN MALATYA YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

16,8 km / 16 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sezai Karakoç Blv. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cemiloğlu Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Cemiloğlu Cd. üzerinden düz devam edin

61 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Cemiloğlu Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 2 dakika: Cemiloğlu Cd. sola döner ve Turgut Özal Blv. başlar

0,6 km / 1 dakika: Dicle Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

6,5 km / 5 dakika: Malatya Keban Yolu / D875 yönünde sağa dönün D875 boyunca ilerleyin

2,6 km / 3 dakika: Karagöz Cd. konumunda sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz