Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Batman Mersin arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 11:00 Star Batman aracıdır. TZ41 olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Star Batman, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
712.13 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 42dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
18

BATMAN MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > MERSİN > ANTALYA 06.06.2021 11:00 TZ41, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > MERSİN > ANTALYA 06.06.2021 11:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MERSİN > ANTALYA 06.06.2021 11:59 TRAV, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > MERSİN > ANTALYA 06.06.2021 12:00 2+11, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > MERSİN > ANTALYA 06.06.2021 13:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > MERSİN > ANTALYA 06.06.2021 14:00 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > MERSİN 06.06.2021 14:20 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BATMAN > MERSİN 06.06.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > MERSİN > KARAMAN 06.06.2021 19:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > MERSİN 06.06.2021 19:45 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > MERSİN 06.06.2021 20:00 HP40, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > MERSİN 06.06.2021 20:00 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > MERSİN 06.06.2021 21:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > MERSİN 06.06.2021 22:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > MERSİN 06.06.2021 22:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > MERSİN > KONYA 06.06.2021 22:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > MERSİN 06.06.2021 23:28 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > MERSİN 06.06.2021 23:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

MERSİN BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman ANTALYA > MERSİN > BATMAN 20.06.2021 03:15 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BATMAN 20.06.2021 07:30 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > IĞDIR 20.06.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BATMAN > IĞDIR 20.06.2021 12:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BATMAN > VAN 20.06.2021 14:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > BATMAN > IĞDIR 20.06.2021 15:01 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BATMAN > VAN 20.06.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > BATMAN 20.06.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > BATMAN > SİİRT 20.06.2021 18:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > BATMAN > SİİRT 20.06.2021 18:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > BATMAN 20.06.2021 19:30 T1+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > BATMAN 20.06.2021 19:30 1-N, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > MERSİN > BATMAN > SİİRT 20.06.2021 20:30 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANTALYA > MERSİN > BATMAN > SİİRT 20.06.2021 21:28 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > MERSİN > BATMAN > IĞDIR 20.06.2021 22:30 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > BATMAN > VAN 20.06.2021 22:30 TRV, 2+1 119 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Batman Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Batman Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Batman Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Batman Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Batman Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Batman Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Mersin Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Mersin Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Mersin Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Mersin Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Mersin Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

BATMAN MERSİN GÜZERGAHI

BATMAN MERSİN YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

56,5 km / 34 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu Kuzucubelen Bağlantısı çıkışına girin

1,9 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu Kuzucubelen Bağlantısı yönünde devam edin

1,7 km / 2 dakika: Vatan Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Eskiköy Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: 52102. Sk. yönünde sola dönün

76 m / 1 dakika: 52039. Sk. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz