Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu Batman Osmaniye arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 08:30 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
533.96 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 03dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
39

BATMAN OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır BATMAN > OSMANİYE > HATAY 13.04.2021 08:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > Bodrum 13.04.2021 09:59 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > OSMANİYE > Kuşadası 13.04.2021 10:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 10:59 T-40, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > BALIKESİR 13.04.2021 11:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 11:31 2+1M, 2+1 65 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 11:59 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 12:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > İZMİR 13.04.2021 12:59 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > İZMİR 13.04.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 14:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > İSTANBUL 13.04.2021 14:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 14:20 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > İZMİR 13.04.2021 14:25 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > OSMANİYE 13.04.2021 15:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > ANKARA 13.04.2021 15:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > KÜTAHYA 13.04.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > ANKARA 13.04.2021 16:01 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > ANKARA 13.04.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > OSMANİYE 13.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 16:30 h2 1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > ANKARA 13.04.2021 17:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > OSMANİYE > KONYA 13.04.2021 17:25 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > OSMANİYE > HATAY 13.04.2021 17:30 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 19:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 19:59 TZ41, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 20:00 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > OSMANİYE > KARAMAN 13.04.2021 20:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > OSMANİYE 13.04.2021 20:15 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > OSMANİYE > HATAY 13.04.2021 20:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > OSMANİYE > HATAY 13.04.2021 20:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 21:45 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 21:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 22:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 22:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 23:28 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > OSMANİYE 13.04.2021 23:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Batman Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Osmaniye Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Osmaniye Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Osmaniye Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Osmaniye Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

BATMAN OSMANİYE GÜZERGAHI

BATMAN OSMANİYE YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Bahçe Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Bahçe Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

26,5 km / 20 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Güney Çevre Yolu Blv. / D400 yönündeki 3. çıkışa girin

29 m / 1 dakika: 4519. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde sola dönün

2,3 km / 5 dakika: 4521. Sk. yönünde sola dönün