Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Batman Sakarya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 11:15 Star Diyarbakır aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 11:15 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Star Batman, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,402.90 KM
Yolculuk Süresi
14sa. 50dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
8

BATMAN SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 11:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 11:59 TR40, 2+1 129 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 12:30 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 14:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ADAPAZARI 13.04.2021 14:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 14:00 2+1M, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > SAKARYA > İSTANBUL 13.04.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al

SAKARYA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > BATMAN 09.05.2021 16:30 X+14, 1+1 350 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > BATMAN 09.05.2021 17:00 H1*1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > BATMAN 09.05.2021 17:30 1+1-, 1+1 400 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > BATMAN 09.05.2021 18:15 2+11, 1+1 350 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Batman Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Batman Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Batman Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Batman Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Batman Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Batman Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Sakarya Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Sakarya Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Sakarya Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Sakarya Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Sakarya Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

BATMAN SAKARYA GÜZERGAHI

BATMAN SAKARYA YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

277 km / 2 saat 39 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Sakarya / Bilecik / Antalya / Eskisehir çıkışına girin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Sakarya / Istanbul / Ankara tabelalarını takip edin ve Orhan Gazi Cd. / D650 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

88 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Merkez Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Merkez Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

79 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Merkez Cd. yönünde sağa dönün