Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Batman Şanlıurfa arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 08:30 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Batman, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
271.82 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 22dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
34

BATMAN ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > HATAY 13.04.2021 08:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > Bodrum 13.04.2021 09:59 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > Kuşadası 13.04.2021 10:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > BALIKESİR 13.04.2021 10:29 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 13.04.2021 10:59 T-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > BATMAN > ŞANLIURFA > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > BALIKESİR 13.04.2021 11:00 T1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ŞANLIURFA > Marmaris 13.04.2021 11:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 13.04.2021 11:31 2+1M, 2+1 45 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR 13.04.2021 12:59 TR41, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR 13.04.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 13.04.2021 14:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ŞANLIURFA 13.04.2021 14:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 13.04.2021 14:20 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR 13.04.2021 14:25 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ŞANLIURFA 13.04.2021 15:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KÜTAHYA 13.04.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 13.04.2021 16:01 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 13.04.2021 16:01 TR41, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ŞANLIURFA 13.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 13.04.2021 16:30 h2 1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 13.04.2021 17:00 T1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA 13.04.2021 17:25 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > ŞANLIURFA > HATAY 13.04.2021 17:30 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 13.04.2021 19:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 13.04.2021 19:59 TZ41, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > ŞANLIURFA 13.04.2021 20:15 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ŞANLIURFA > HATAY 13.04.2021 20:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > HATAY 13.04.2021 20:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 13.04.2021 21:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 13.04.2021 22:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 13.04.2021 22:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BATMAN > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 13.04.2021 23:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 13.04.2021 23:59 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al

ŞANLIURFA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN > VAN 11.05.2021 00:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN > VAN 11.05.2021 02:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > ŞANLIURFA > BATMAN 11.05.2021 04:30 2+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > ŞANLIURFA > BATMAN 11.05.2021 05:30 1+1M, 1+1 130 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ŞANLIURFA > BATMAN 11.05.2021 09:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 13:15 1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 19:30 2+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 19:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > BATMAN 11.05.2021 20:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > ŞANLIURFA > BATMAN > VAN 11.05.2021 20:31 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > BATMAN > IĞDIR 11.05.2021 21:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN > VAN 11.05.2021 21:00 J1+1, 1+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN > VAN 11.05.2021 23:01 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > BATMAN 11.05.2021 23:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Şanlıurfa Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Şanlıurfa Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Şanlıurfa Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

BATMAN ŞANLIURFA GÜZERGAHI

BATMAN ŞANLIURFA YOL TARİFİ

3,4 km / 3 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,7 km / 3 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

161 km / 1 saat 53 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

0,3 km / 2 dakika: 4027. Sk. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

93 m / 1 dakika: Recep Tayip Erdoğan Blv. konumunda sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Ş. Harbut Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ş. Harbut Cd. yönünde sağa dönün

50 m / 1 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz