Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali - Van Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Batman Van arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:01 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:01 civarı Batman şehrinden kalkacaktır. Batman ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Batman Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
319.41 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 22dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
12
Van

BATMAN VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BATMAN > VAN 12.02.2021 00:01 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > BATMAN > VAN 12.02.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BATMAN > VAN 12.02.2021 01:30 Z2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > VAN 12.02.2021 02:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BATMAN > VAN 12.02.2021 05:00 C.I.P SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > BATMAN > VAN 12.02.2021 06:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Hakkari Turizm Silopi > BATMAN > VAN 12.02.2021 10:31 M-10, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Hakkari Turizm Kızıltepe > BATMAN > VAN 12.02.2021 12:00 M-10, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm DİYARBAKIR > BATMAN > VAN 12.02.2021 13:29 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BATMAN > VAN 12.02.2021 13:30 X+9İ, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > BATMAN > VAN 12.02.2021 18:50 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > BATMAN > VAN 12.02.2021 23:29 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

VAN BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Hakkari Turizm VAN > BATMAN > Silopi 08.03.2021 07:30 M-10, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > KAHRAMANMARAŞ 08.03.2021 07:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > MERSİN 08.03.2021 09:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BATMAN > ANTALYA 08.03.2021 09:00 HK46, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > BATMAN 08.03.2021 11:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > KONYA 08.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > BATMAN 08.03.2021 14:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > HATAY 08.03.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BATMAN > MERSİN 08.03.2021 15:00 HK47, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > MERSİN 08.03.2021 16:30 Z2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > BATMAN 08.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > MERSİN 08.03.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > KAHRAMANMARAŞ 08.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BATMAN > DİYARBAKIR 08.03.2021 23:00 X+9İ, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BATMAN > DİYARBAKIR 08.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Batman Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Batman Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Batman Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Batman Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Batman Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Batman Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

BATMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Van Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Van Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Batman - Mardin Van Uzaklık: 1,274.14 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Batman - Bitlis Van Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Batman - Şırnak Van Uzaklık: 1,728.92 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Batman - Muş Van Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al

BATMAN VAN GÜZERGAHI

BATMAN VAN YOL TARİFİ

5,1 km / 5 dakika: kuzey yönünde ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Batı Raman Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

12,7 km / 10 dakika: Batman Siirt Yolu / Emek Blv. / D370 yönünde devam edin Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

50,4 km / 35 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin D370 boyunca ilerleyin

20,4 km / 14 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D965 yönünde devam edin

59,2 km / 53 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün

18,9 km / 15 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

139 km / 1 saat 50 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

1,1 km / 2 dakika: Özalp Yolu / D300 yönünde sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Bey Üzümü Cd. yönünde hafif sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Avarek Yolu yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Bey Üzümü 7. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Avarek Sk. yönünde sola dönün

6,3 km / 8 dakika: Avarek Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Sağa dönün