Bingöl Otogarı - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bingöl Otogarı - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Bingöl Elazığ arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:00 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. 2+1U olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Bingöl şehrinden kalkacaktır. Bingöl ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bingöl Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Özlem Bingöl Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
174.56 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 20dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
16

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

BİNGÖL ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat Ünye > BİNGÖL > ELAZIĞ > KAHRAMANMARAŞ 12.02.2021 01:00 2+1U, 2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > MALATYA 12.02.2021 07:00 SPR, 2+1 40 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > BİNGÖL > ELAZIĞ > ANTALYA 12.02.2021 09:00 2+1V, 2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > MALATYA 12.02.2021 10:00 SPR, 2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ > MALATYA 12.02.2021 12:00 SPR, 2+1 40 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ERZURUM > BİNGÖL > ELAZIĞ > HATAY 12.02.2021 13:00 2+1V, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BİNGÖL > ELAZIĞOTOGAR 12.02.2021 14:55 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat IĞDIR > BİNGÖL > ELAZIĞ > KAHRAMANMARAŞ 12.02.2021 15:45 2+1V, 2+1 40 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > ELAZIĞ > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > ELAZIĞ 12.02.2021 17:00 SPR, 2+1 40 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat RİZE > BİNGÖL > ELAZIĞ > MERSİN 12.02.2021 18:00 2+1U, 2+1 40 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BİNGÖL > ELAZIĞ > İSTANBUL 12.02.2021 18:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 30 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > ELAZIĞ > MERSİN 12.02.2021 18:30 F1+2, 2+1 40 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ARDAHAN > BİNGÖL > ELAZIĞ > HATAY 12.02.2021 19:30 2+1V, 2+1 40 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat IĞDIR > BİNGÖL > ELAZIĞ > MERSİN 12.02.2021 22:00 2+1V, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BİNGÖL > ELAZIĞOTOGAR 12.02.2021 22:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Bingöl Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Bingöl Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Bingöl Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Bingöl Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Bingöl Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Muş - Elazığ Bingöl Uzaklık: 2,529.22 km / Süre: 03:16 Bilet Al

BİNGÖL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Muş Elazığ Uzaklık: 1,295.48 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Bingöl - Erzurum Elazığ Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Elazığ Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bingöl - Tunceli Elazığ Uzaklık: 2,108.50 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Bingöl - Batman Elazığ Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Elazığ Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

BİNGÖL ELAZIĞ GÜZERGAHI

BİNGÖL ELAZIĞ YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde güney ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 2 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

22,9 km / 19 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sağa dönün

51,4 km / 40 dakika: Bingöl Muş Yolu / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

90,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Elâzığ / Kharput / Diyarbakır çıkışına girin

0,1 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde ilerlemek için soldan devam edin

0,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Elâzığ / Kharput tabelalarını takip edin

0,6 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde hafif sağa dönün

17 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

3,9 km / 6 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

44 m / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın