Bingöl Otogarı - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bingöl Otogarı - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Bingöl Kayseri arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 14:30 Muş Yolu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 14:30 civarı Bingöl şehrinden kalkacaktır. Bingöl ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bingöl Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Muş Yolu Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
603.54 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 28dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
17

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

BİNGÖL KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > KAYSERİ > İZMİR 13.04.2021 14:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > BİNGÖL > KAYSERİ > İZMİR 13.04.2021 15:15 HJ2, 2+1 130 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > KAYSERİ > YALOVA 13.04.2021 15:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > BİNGÖL > KAYSERİ > BURSA 13.04.2021 15:45 HJ2, 2+1 130 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > KAYSERİ > İSTANBUL 13.04.2021 16:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KAYSERİ > İSTANBUL 13.04.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİNGÖL > KAYSERİ > İSTANBUL 13.04.2021 16:30 2+1Y, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KAYSERİ > İZMİR 13.04.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > BİNGÖL > KAYSERİ > İSTANBUL 13.04.2021 17:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BİNGÖL > KAYSERİ > İSTANBUL 13.04.2021 18:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm BİNGÖL > KAYSERİ 13.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KAYSERİ > BURSA 13.04.2021 18:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KAYSERİ > ANTALYA 13.04.2021 18:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KAYSERİ > Bodrum 13.04.2021 19:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > KAYSERİ > ANKARA 13.04.2021 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm BİNGÖL > KAYSERİ 13.04.2021 21:45 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KAYSERİ > ANKARA 13.04.2021 22:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 130 TL Bilet Al

KAYSERİ BİNGÖL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur İZMİR > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 21.04.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 21.04.2021 01:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 21.04.2021 02:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 21.04.2021 04:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 21.04.2021 04:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 21.04.2021 18:00 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 21.04.2021 18:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 21.04.2021 22:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 21.04.2021 22:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 21.04.2021 22:59 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 21.04.2021 23:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KAYSERİ > BİNGÖL > Malazgirt 21.04.2021 23:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 21.04.2021 23:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > Hizan 21.04.2021 23:59 2+1Y, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 21.04.2021 23:59 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Bingöl Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Bingöl Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Bingöl Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Bingöl Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Bingöl Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Bingöl Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

BİNGÖL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Muş Kayseri Uzaklık: 1,295.48 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Bingöl - Erzurum Kayseri Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Kayseri Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Kayseri Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bingöl - Tunceli Kayseri Uzaklık: 2,108.50 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Bingöl - Batman Kayseri Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

BİNGÖL KAYSERİ GÜZERGAHI

BİNGÖL KAYSERİ YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde güney ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 2 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

22,9 km / 19 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sağa dönün

51,4 km / 40 dakika: Bingöl Muş Yolu / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin