Bingöl Otogarı - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bingöl Otogarı - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefeKaraman Otogarı saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 160 TL olduğu Bingöl Konya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 14:30 Muş Yolu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 14:30 civarı Bingöl şehrinden kalkacaktır. Bingöl ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bingöl Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Muş Yolu Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
909.84 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 01dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

BİNGÖL KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > KONYA > İZMİR 13.04.2021 14:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > BİNGÖL > KONYA > İZMİR 13.04.2021 15:15 HJ2, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KONYA > İZMİR 13.04.2021 17:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KONYA > ANTALYA 13.04.2021 18:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > KONYA > Bodrum 13.04.2021 19:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 160 TL Bilet Al

KONYA BİNGÖL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > BİNGÖL > Patnos 16.05.2021 21:30 1+1S, 1+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > BİNGÖL > Patnos 16.05.2021 22:00 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Bingöl Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Bingöl Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Bingöl Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Bingöl Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Bingöl Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Bingöl Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

BİNGÖL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Muş Konya Uzaklık: 1,295.48 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Bingöl - Erzurum Konya Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Konya Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bingöl - Tunceli Konya Uzaklık: 2,108.50 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Bingöl - Batman Konya Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

Bingöl Konya Otobüs Firmaları

BİNGÖL KONYA GÜZERGAHI

BİNGÖL KONYA YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde güney ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 2 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

22,9 km / 19 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sağa dönün

51,4 km / 40 dakika: Bingöl Muş Yolu / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

14,2 km / 9 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Isparta / Adana / Karaman / Antalya yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D300 / D715 girin Ankara Cd./D300/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz