Bingöl Otogarı - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bingöl Otogarı - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Bingöl Malatya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 07:00 Özlem Bingöl Seyahat aracıdır. SPR olan bu araç tahmini olarak 07:00 civarı Bingöl şehrinden kalkacaktır. Bingöl ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bingöl Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Özlem Bingöl Seyahat, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
310.62 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 59dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
19

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

BİNGÖL MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > MALATYA 12.02.2021 07:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > BİNGÖL > MALATYA > ANTALYA 12.02.2021 09:00 2+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > MALATYA 12.02.2021 10:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > BİNGÖL > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 12:00 2+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat BİNGÖL > MALATYA 12.02.2021 12:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ERZURUM > BİNGÖL > MALATYA > HATAY 12.02.2021 13:00 2+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > BİNGÖL > MALATYA > HATAY 12.02.2021 13:00 HJ2, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİNGÖL > MALATYA > SAMSUN 12.02.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BİNGÖL > MALATYA 12.02.2021 14:55 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat IĞDIR > BİNGÖL > MALATYA > KAHRAMANMARAŞ 12.02.2021 15:45 2+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 16:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > BİNGÖL > MALATYA > BURSA 12.02.2021 17:00 2+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat RİZE > BİNGÖL > MALATYA > MERSİN 12.02.2021 18:00 2+1U, 2+1 60 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BİNGÖL > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 18:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 60 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > BİNGÖL > MALATYA > MERSİN 12.02.2021 18:30 F1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > BİNGÖL > MALATYA > MERSİN 12.02.2021 19:00 HJ2, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat ARDAHAN > BİNGÖL > MALATYA > HATAY 12.02.2021 19:30 2+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat IĞDIR > BİNGÖL > MALATYA > MERSİN 12.02.2021 22:00 2+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BİNGÖL > MALATYA 12.02.2021 22:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al

MALATYA BİNGÖL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm MERSİN > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 07.03.2021 01:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 07.03.2021 03:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 07.03.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 07.03.2021 04:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 07.03.2021 05:00 F1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > MALATYA > BİNGÖL > Patnos 07.03.2021 05:30 HJ2, 2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > BİNGÖL 07.03.2021 15:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Özlem Bingöl Seyahat MALATYA > BİNGÖL 07.03.2021 17:00 SPR, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MALATYA > BİNGÖL > VAN 07.03.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > MALATYA > BİNGÖL > VAN 07.03.2021 21:45 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > BİNGÖL 07.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Bingöl Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Bingöl Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Bingöl Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Bingöl Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Bingöl Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Bingöl Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

BİNGÖL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Muş Malatya Uzaklık: 1,295.48 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Bingöl - Erzurum Malatya Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Malatya Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Malatya Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bingöl - Tunceli Malatya Uzaklık: 2,108.50 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Bingöl - Batman Malatya Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

BİNGÖL MALATYA GÜZERGAHI

BİNGÖL MALATYA YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde güney ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 2 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

22,9 km / 19 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sağa dönün

51,4 km / 40 dakika: Bingöl Muş Yolu / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

18,1 km / 12 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Tam sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün