Bingöl Otogarı - Rize Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bingöl Otogarı - Rize Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Bingöl Rize arası en yakın sefer 21 Eylül 2020 Saat 07:00 Cesur Bingöl Seyahat aracıdır. 1+1B olan bu araç tahmini olarak 07:00 civarı Bingöl şehrinden kalkacaktır. Bingöl ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bingöl Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cesur Bingöl Seyahat, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
401.01 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 37dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

BİNGÖL RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cesur Bingöl Seyahat MERSİN > BİNGÖL > RİZE 21.09.2020 07:00 1+1B, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > BİNGÖL > RİZE > Hopa 21.09.2020 21:30 2+11, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > BİNGÖL > RİZE > Hopa 21.09.2020 21:30 X+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Silopi > BİNGÖL > RİZE > Hopa 21.09.2020 22:00 1+1A, 2+1 120 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat KAHRAMANMARAŞ > BİNGÖL > RİZE 21.09.2020 22:30 1+1A, 2+1 120 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Bingöl Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Bingöl Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Bingöl Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzurum - Rize Bingöl Uzaklık: 2,567.34 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Erzincan - Rize Bingöl Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Bingöl Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al

BİNGÖL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Muş Rize Uzaklık: 1,295.48 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Bingöl - Erzurum Rize Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Rize Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Rize Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bingöl - Tunceli Rize Uzaklık: 2,108.50 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Bingöl - Batman Rize Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Bayburt Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Bingöl Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Kayseri Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Rize Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Öz Elbistan 125 TL Bilet Al
Rize Ardahan Özlem Ardahan 130 TL Bilet Al
Rize Çorum Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Yozgat Kanberoğlu Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bingöl Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Iğdır Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Kırşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 125 TL Bilet Al
Tokat Bingöl Tokat Yıldızı 125 TL Bilet Al
Mardin Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sinop Rize Lüks Artvin Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Rize Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bingöl Rize Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

Bingöl Rize Otobüs Firmaları

BİNGÖL RİZE GÜZERGAHI

BİNGÖL RİZE YOL TARİFİ

1,0 km / 3 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde güney ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 2 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

36,6 km / 29 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sola dönün

105 km / 1 saat 21 dakika: Cumhuriyet Cd. / Erzurum Bingöl Yolu / D950 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin Erzurum Bingöl Yolu/D950 boyunca ilerleyin

5,0 km / 5 dakika: Prof. Dr. İhsan Doğramacı Blv. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Milli Egemenlik Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cahar Dudayev Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

9,6 km / 9 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde sola dönün

4,4 km / 3 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 boyunca ilerlemek için düz devam edin

7,2 km / 5 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya - Erzurum Yolu / Erzurum Erzincan Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın

0,3 km / 1 dakika: Erzurum Pazaryolu Yolu / D925 çıkışına girin

110 km / 1 saat 29 dakika: Erzurum Pazaryolu Yolu / D925 yönünde devam edin D925 boyunca ilerleyin

63,1 km / 57 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sağa yönelin

35,7 km / 30 dakika: Rize İspir Yolu / D925 yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: D925 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönündeki rampaya girin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün