Bitlis Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 109 TL olduğu Bitlis Adana arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 11:15 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:15 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
774.40 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 50dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
13

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

BİTLİS ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ADANA > MERSİN 12.02.2021 11:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > ADANA > ANTALYA 12.02.2021 13:00 +1+2, 2+1 109 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > ADANA 12.02.2021 13:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > ADANA > ANTALYA 12.02.2021 14:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ADANA > KONYA 12.02.2021 14:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BİTLİS > ADANA > MERSİN 12.02.2021 16:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > ADANA > KARAMAN 12.02.2021 17:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > ADANA > MERSİN 12.02.2021 17:50 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > ADANA > MERSİN 12.02.2021 19:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > ADANA > MERSİN 12.02.2021 19:00 Z2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > ADANA > MERSİN 12.02.2021 19:00 HK47, 2+1 109 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > ADANA 12.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ADANA > MERSİN 12.02.2021 20:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al

ADANA BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > BİTLİS > IĞDIR 25.02.2021 07:30 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > BİTLİS > IĞDIR 25.02.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > BİTLİS > IĞDIR 25.02.2021 14:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > BİTLİS > VAN 25.02.2021 15:30 Z2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ADANA > BİTLİS > VAN 25.02.2021 16:15 HK47, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > BİTLİS > IĞDIR 25.02.2021 16:31 h2 1, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > BİTLİS > VAN 25.02.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > BİTLİS 25.02.2021 17:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > BİTLİS > VAN 25.02.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > BİTLİS 25.02.2021 19:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > ADANA > BİTLİS > Hizan 25.02.2021 19:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > BİTLİS > VAN 25.02.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > ADANA > BİTLİS > VAN 25.02.2021 22:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ADANA > BİTLİS > VAN 25.02.2021 23:30 HK46, 2+1 150 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Bitlis Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Bitlis Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Bitlis Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Bitlis Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Bitlis Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Bitlis Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Adana Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Adana Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Adana Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Adana Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Adana Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Adana Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

BİTLİS ADANA GÜZERGAHI

BİTLİS ADANA YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

118 km / 1 saat 34 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

143 km / 1 saat 48 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin