Bitlis Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Bitlis Batman arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 01:30 Star Diyarbakır aracıdır. 2+1+ olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
154.01 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 08dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
20

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BİTLİS BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > BATMAN > DİYARBAKIR 13.04.2021 01:30 2+1+, TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BATMAN > DİYARBAKIR 13.04.2021 01:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BATMAN > KAHRAMANMARAŞ 13.04.2021 09:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BATMAN > MERSİN 13.04.2021 11:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat Erciş > BİTLİS > BATMAN > DİYARBAKIR 13.04.2021 11:30 T16, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > BATMAN > ANTALYA 13.04.2021 13:00 HK46, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > BATMAN 13.04.2021 13:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > BATMAN > ANTALYA 13.04.2021 14:00 h2 1, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > BATMAN > HATAY 13.04.2021 14:05 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BATMAN > KONYA 13.04.2021 14:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > BATMAN 13.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BATMAN > HATAY 13.04.2021 17:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > BATMAN > KARAMAN 13.04.2021 17:30 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > BATMAN > MERSİN 13.04.2021 18:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > BATMAN > MERSİN 13.04.2021 19:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > BATMAN > K.MARAŞ 13.04.2021 19:50 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > BATMAN 13.04.2021 20:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BATMAN > MERSİN 13.04.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BATMAN > KAHRAMANMARAŞ 13.04.2021 21:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > BİTLİS > BATMAN > Silopi 13.04.2021 22:00 mego, 2+2 50 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Bitlis Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Bitlis Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Şırnak - Batman Bitlis Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Bitlis Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Bitlis Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Elazığ - Batman Bitlis Uzaklık: 2,628.35 km / Süre: 03:34 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Batman Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Batman Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Batman Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Batman Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Batman Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis - Şırnak Batman Uzaklık: 2,388.37 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

BİTLİS BATMAN GÜZERGAHI

BİTLİS BATMAN YOL TARİFİ

0,9 km / 2 dakika: Yukarıölek Köyü Yolu yönünden kuzeybatı yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Sağa dönün

1,5 km / 4 dakika: Tam sola dönün

8,2 km / 9 dakika: Bitlis Hizan Yolu yönünde hafif sola dönün

51,4 km / 45 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sola dönün

20,4 km / 14 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D965 yönünde sola dönün

45,9 km / 31 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

52 m / 1 dakika: Beyçayırı Yolu yönünde devam edin

17,1 km / 13 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

2,0 km / 2 dakika: Batı Raman Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

1,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün