Bitlis Otobüs Terminali - Bolu Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Bolu Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 225 TL olduğu Bitlis Bolu arası en yakın sefer 23 Haziran 2021 Saat 11:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Bolu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Bolu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Bitlis Taç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,284.94 KM
Yolculuk Süresi
15sa. 00dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
7

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BİTLİS BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BİTLİS > BOLU 23.06.2021 11:00 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 11:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 250 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Adilcevaz > BİTLİS > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 12:30 tr3, 2+1 225 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BİTLİS > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 13:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 13:45 tr3, 2+1 225 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 14:14 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > BOLU 23.06.2021 15:30 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al

BOLU BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > BOLU > BİTLİS > VAN 23.06.2021 16:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > BOLU > BİTLİS > Hizan 23.06.2021 18:00 2+1Y, 2+1 230 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > BOLU > BİTLİS > Adilcevaz 23.06.2021 20:00 2+1Y, 2+1 230 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > BOLU > BİTLİS > VAN 23.06.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 250 TL Bilet Al

BOLU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Bitlis Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Sakarya - Bolu Bitlis Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Karabük - Bolu Bitlis Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Zonguldak - Bolu Bitlis Uzaklık: 1,607.47 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bartın - Bolu Bitlis Uzaklık: 1,777.77 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Ankara - Bolu Bitlis Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Bolu Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Bolu Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Bolu Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Bolu Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Bolu Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Bolu Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al

BİTLİS BOLU GÜZERGAHI

BİTLİS BOLU YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

32,5 km / 23 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

145 km / 1 saat 22 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,1 km / 7 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa yönelin

3,9 km / 4 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: İzzet Baysal Cd. / D160 yönünde sola dönün D160 boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sağa dönün

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz