Bitlis Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 49 TL olduğu Bitlis Diyarbakır arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:30 Star Diyarbakır aracıdır. X+9İ olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
252.49 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 20dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
21

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

BİTLİS DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR 12.02.2021 01:30 X+9İ, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR 12.02.2021 01:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > KAHRAMANMARAŞ 12.02.2021 09:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 11:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > ANTALYA 12.02.2021 13:00 +1+2, 2+1 49 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > DİYARBAKIR 12.02.2021 13:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > DİYARBAKIR > ANTALYA 12.02.2021 14:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > DİYARBAKIR > HATAY 12.02.2021 14:05 2+11, 1+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > KONYA 12.02.2021 14:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BİTLİS > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 16:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > DİYARBAKIR 12.02.2021 17:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > HATAY 12.02.2021 17:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > DİYARBAKIR > KARAMAN 12.02.2021 17:30 HK38, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 17:50 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 19:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 19:00 Z2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 19:00 HK47, 2+1 49 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > DİYARBAKIR > K.MARAŞ 12.02.2021 19:50 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > DİYARBAKIR 12.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > MERSİN 12.02.2021 20:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR > KAHRAMANMARAŞ 12.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al

DİYARBAKIR BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BİTLİS 27.02.2021 01:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 02:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BİTLİS 27.02.2021 03:20 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 04:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 05:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 07:30 +1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 12:00 X+9İ, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 16:00 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 19:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 22:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 22:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BİTLİS 27.02.2021 23:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 23:56 Z2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 23:59 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 23:59 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Diyarbakır Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Diyarbakır Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Diyarbakır Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Diyarbakır Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Diyarbakır Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Diyarbakır Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

BİTLİS DİYARBAKIR GÜZERGAHI

BİTLİS DİYARBAKIR YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

118 km / 1 saat 34 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 37 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D885 çıkışına girin

35 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünde sağa dönün

34 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin