Bitlis Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Bitlis Elazığ arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Bitlis Taç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
353.83 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 30dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
12

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

BİTLİS ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > MALATYA 12.02.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > SAMSUN 12.02.2021 09:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > ELAZIĞOTOGAR 12.02.2021 11:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > İSTANBUL 12.02.2021 12:14 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > İZMİR 12.02.2021 13:10 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > ELAZIĞ > İSTANBUL 12.02.2021 13:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > BURSA 12.02.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > ANTALYA 12.02.2021 14:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > İSTANBUL 12.02.2021 15:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > Bodrum 12.02.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > ELAZIĞOTOGAR 12.02.2021 19:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > ELAZIĞ > ANKARA 12.02.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Bitlis Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Bitlis Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Bitlis Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Bitlis Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Bitlis Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Bitlis Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Elazığ Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Elazığ Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Elazığ Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Elazığ Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Elazığ Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Elazığ Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

BİTLİS ELAZIĞ GÜZERGAHI

BİTLİS ELAZIĞ YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

32,5 km / 23 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

90,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Elâzığ / Kharput / Diyarbakır çıkışına girin

0,1 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde ilerlemek için soldan devam edin

0,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Elâzığ / Kharput tabelalarını takip edin

0,6 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde hafif sağa dönün

17 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sola dönün

3,9 km / 6 dakika: Cahit Dalokay Blv. yönünde sağa dönün

44 m / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın