Bitlis Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 79 TL olduğu Bitlis Gaziantep arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 11:15 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:15 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
560.56 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 47dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
18

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BİTLİS GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 11:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 12:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 13:00 HK46, 2+1 79 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > GAZİANTEP 13.04.2021 13:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > GAZİANTEP > ANTALYA 13.04.2021 14:00 h2 1, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > GAZİANTEP > HATAY 13.04.2021 14:05 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > KONYA 13.04.2021 14:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BİTLİS > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 16:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > GAZİANTEP 13.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > HATAY 13.04.2021 17:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > GAZİANTEP > KARAMAN 13.04.2021 17:30 HK38, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 18:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 19:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > GAZİANTEP > K.MARAŞ 13.04.2021 19:50 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 20:00 tr3, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > GAZİANTEP 13.04.2021 20:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > MERSİN 13.04.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > GAZİANTEP > KAHRAMANMARAŞ 13.04.2021 21:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al

GAZİANTEP BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bitlis Taç Turizm MERSİN > GAZİANTEP > BİTLİS > Hizan 19.05.2021 00:00 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > GAZİANTEP > BİTLİS > VAN 19.05.2021 01:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > GAZİANTEP > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 02:30 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > GAZİANTEP > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 10:16 2+1, 2+1 240 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > GAZİANTEP > BİTLİS > VAN 19.05.2021 12:30 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 13:30 2+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 17:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 17:00 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > GAZİANTEP > BİTLİS > VAN 19.05.2021 18:00 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 18:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > BİTLİS > VAN 19.05.2021 18:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > GAZİANTEP > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 19:30 +1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > BİTLİS > VAN 19.05.2021 20:30 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > GAZİANTEP > BİTLİS > VAN 19.05.2021 22:00 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > GAZİANTEP > BİTLİS > VAN 19.05.2021 23:45 1+1B, 1+1 120 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Gaziantep Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Gaziantep Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Gaziantep Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Gaziantep Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Gaziantep Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Gaziantep Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

BİTLİS GAZİANTEP GÜZERGAHI

BİTLİS GAZİANTEP YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

118 km / 1 saat 34 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

143 km / 1 saat 48 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

70,3 km / 42 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 çıkışına girin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönünde devam edin Paralı yol

9,2 km / 10 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,0 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz