Bitlis Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Bitlis Malatya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Bitlis Taç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
489.88 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 08dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
12

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BİTLİS MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA 12.02.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA > SAMSUN 12.02.2021 09:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > MALATYA 12.02.2021 11:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 12:14 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA > İZMİR 12.02.2021 13:10 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 13:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA > BURSA 12.02.2021 14:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA > ANTALYA 12.02.2021 14:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BİTLİS > MALATYA > İSTANBUL 12.02.2021 15:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA > Bodrum 12.02.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > MALATYA 12.02.2021 19:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MALATYA > ANKARA 12.02.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al

MALATYA BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > MALATYA > BİTLİS > VAN 26.02.2021 02:59 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 80 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > MALATYA > BİTLİS > Hizan 26.02.2021 05:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > MALATYA > BİTLİS > VAN 26.02.2021 05:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > MALATYA > BİTLİS > VAN 26.02.2021 06:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MALATYA > BİTLİS > VAN 26.02.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > MALATYA > BİTLİS > VAN 26.02.2021 21:45 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > BİTLİS 26.02.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > MALATYA > BİTLİS > VAN 26.02.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Bitlis Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Bitlis Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Bitlis Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Bitlis Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Bitlis Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Bitlis Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Malatya Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Malatya Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Malatya Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Malatya Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Malatya Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Malatya Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

BİTLİS MALATYA GÜZERGAHI

BİTLİS MALATYA YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

32,5 km / 23 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

62 m / 1 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

82,4 km / 1 saat 3 dakika: Bitlis Muş Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

140 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Bingöl Muş Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

106 km / 1 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

86,2 km / 1 saat 1 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Elazığ Malatya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

18,1 km / 12 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Tam sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün