Bitlis Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Mersin MEŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Bitlis Mersin arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 11:15 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:15 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
850.05 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 36dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
10

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BİTLİS MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 11:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > MERSİN > ANTALYA 12.02.2021 13:00 +1+2, 2+1 119 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 16:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > MERSİN > KARAMAN 12.02.2021 17:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 17:50 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 19:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 19:00 Z2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 19:00 HK47, 2+1 119 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MERSİN 12.02.2021 20:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al

MERSİN BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm MERSİN > BİTLİS > IĞDIR 25.02.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > BİTLİS > IĞDIR 25.02.2021 12:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > BİTLİS > VAN 25.02.2021 14:00 Z2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > BİTLİS > VAN 25.02.2021 15:00 HK47, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > BİTLİS > IĞDIR 25.02.2021 15:01 h2 1, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BİTLİS > VAN 25.02.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > BİTLİS 25.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > BİTLİS > Hizan 25.02.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > BİTLİS > VAN 25.02.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > MERSİN > BİTLİS > VAN 25.02.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > BİTLİS > VAN 25.02.2021 22:30 HK46, 2+1 120 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Bitlis Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Bitlis Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Bitlis Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Bitlis Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Bitlis Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Bitlis Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Mersin Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Mersin Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Mersin Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Mersin Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Mersin Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Mersin Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

BİTLİS MERSİN GÜZERGAHI

BİTLİS MERSİN YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

118 km / 1 saat 34 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

143 km / 1 saat 48 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin