Bitlis Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Bitlis Osmaniye arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 11:15 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:15 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
700.90 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 13dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
16

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BİTLİS OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 11:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 12:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 13:00 HK46, 2+1 119 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > OSMANİYE 13.04.2021 13:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > OSMANİYE > ANTALYA 13.04.2021 14:00 h2 1, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > OSMANİYE > HATAY 13.04.2021 14:05 2+11, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > OSMANİYE > KONYA 13.04.2021 14:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > BİTLİS > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 16:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > OSMANİYE 13.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > OSMANİYE > HATAY 13.04.2021 17:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > OSMANİYE > KARAMAN 13.04.2021 17:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > BİTLİS > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 18:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > BİTLİS > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 19:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 140 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > BİTLİS > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 20:00 tr3, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > OSMANİYE 13.04.2021 20:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > OSMANİYE > MERSİN 13.04.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 110 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Bitlis Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Bitlis Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Bitlis Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Bitlis Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Bitlis Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Bitlis Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Osmaniye Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Osmaniye Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Osmaniye Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Osmaniye Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Osmaniye Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Osmaniye Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

BİTLİS OSMANİYE GÜZERGAHI

BİTLİS OSMANİYE YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

118 km / 1 saat 34 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

143 km / 1 saat 48 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

204 km / 2 saat 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz