Bitlis Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Bitlis Şanlıurfa arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 13:30 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
428.44 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 27dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BİTLİS ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > BİTLİS > ŞANLIURFA 13.05.2021 13:30 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al

ŞANLIURFA BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 19.05.2021 00:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > Hizan 19.05.2021 02:00 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 19.05.2021 05:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 05:30 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 13:15 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 19.05.2021 15:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 16:00 2+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 19:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 19:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 19.05.2021 20:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 21:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 19.05.2021 21:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 19.05.2021 22:00 +1+1, 1+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 19.05.2021 23:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 19.05.2021 23:30 TRV, 2+1 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Şanlıurfa Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Şanlıurfa Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Van Şanlıurfa Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Şanlıurfa Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

BİTLİS ŞANLIURFA GÜZERGAHI

BİTLİS ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

118 km / 1 saat 34 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün E99 boyunca ilerleyin

143 km / 1 saat 48 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D360 / E99 yönünde dümdüz ilerleyin D360/E99 boyunca ilerleyin

162 km / 1 saat 54 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Necmettin Cevheri Blv / Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde hafif sağa dönün Necmettin Cevheri Blv/D885/E99 boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Necmettin Cevheri Blv / D885 / E99 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Cd. / D885 / E99 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Halide Nusret Zorlutuna Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: 108. Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz