Bitlis Otobüs Terminali - Van Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bitlis Otobüs Terminali - Van Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Bitlis Van arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 04:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 04:00 civarı Bitlis şehrinden kalkacaktır. Bitlis ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bitlis Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Akpolat Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
204.31 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 39dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
8
Van

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

BİTLİS VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BİTLİS > VAN 12.02.2021 04:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > VAN 12.02.2021 04:30 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > VAN 12.02.2021 05:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > VAN 12.02.2021 07:00 C.I.P SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > BİTLİS > VAN 12.02.2021 08:59 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 30 TL Bilet Al
Akpolat Turizm MUŞ > BİTLİS > VAN > Yüksekova 12.02.2021 09:00 SPR1, 19 KİŞİLİK ,2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BİTLİS > VAN 12.02.2021 11:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Akpolat Turizm MUŞ > BİTLİS > VAN 12.02.2021 18:00 SPR1, 19 KİŞİLİK ,2+1 30 TL Bilet Al

VAN BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Hakkari Turizm VAN > BİTLİS > Silopi 05.03.2021 07:30 M-10, 2+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > KAHRAMANMARAŞ 05.03.2021 07:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MERSİN 05.03.2021 09:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > ANTALYA 05.03.2021 09:00 +1+2, 2+1 29 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BİTLİS > İSTANBUL 05.03.2021 11:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > KONYA 05.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Akpolat Turizm VAN > BİTLİS > MUŞ 05.03.2021 14:30 SPR1, 19 KİŞİLİK ,2+1 25 TL Bilet Al
Akpolat Turizm VAN > BİTLİS > MUŞ 05.03.2021 15:00 SPR1, 19 KİŞİLİK ,2+1 25 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > HATAY 05.03.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > BİTLİS > MERSİN 05.03.2021 15:00 HK47, 2+1 29 TL Bilet Al
Akpolat Turizm HAKKARİ > VAN > BİTLİS > MUŞ 05.03.2021 15:30 SPR1, 19 KİŞİLİK ,2+1 25 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > MERSİN 05.03.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > KAHRAMANMARAŞ 05.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > BİTLİS > DİYARBAKIR 05.03.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 30 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Bitlis Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Muş - Van Bitlis Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Bitlis Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Bitlis Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Bitlis Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al
Batman - Van Bitlis Uzaklık: 3,194.10 km / Süre: 04:22 Bilet Al

BİTLİS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Van Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bitlis - Siirt Van Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Bitlis - Batman Van Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Bitlis - Ağrı Van Uzaklık: 1,814.70 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Bitlis - Bingöl Van Uzaklık: 2,303.44 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Bitlis - Şırnak Van Uzaklık: 2,388.37 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al

Bitlis Van Otobüs Firmaları

BİTLİS VAN GÜZERGAHI

BİTLİS VAN YOL TARİFİ

0,3 km / 1 dakika: kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: Sola dönün

23,7 km / 17 dakika: Ağrı Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde sağa dönün D965/E99 boyunca ilerleyin

108 km / 1 saat 19 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

58,9 km / 41 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde hafif sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün