Bolu Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Bolu Adana arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 00:30 Gökbey Seyahat aracıdır. T2*1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Gökbey Seyahat, Seç Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
672.80 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 12dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

BOLU ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Gökbey Seyahat İSTANBUL > BOLU > ADANA > HATAY 13.05.2021 00:30 T2*1, 1+1 200 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > BOLU > ADANA > GAZİANTEP 13.05.2021 20:40 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 110 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > BOLU > ADANA > HATAY 13.05.2021 21:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > ADANA > DİYARBAKIR 13.05.2021 22:15 1+1M, 1+1 170 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > ADANA > MERSİN 13.05.2021 23:59 1+1T, 1+1 200 TL Bilet Al

ADANA BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 00:15 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 130 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 00:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 00:45 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 140 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 03:00 TR47, Travego 15 SHD ,1+1 300 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 14:00 TOU4, 1+1 250 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 16:30 2+1c, 2+1 160 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BOLU > TEKİRDAĞ 18.05.2021 17:00 46+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 18:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BOLU > EDİRNE 18.05.2021 19:00 46+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 19:00 2+1c, 2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BOLU > YALOVA 18.05.2021 20:45 T2+1, TOURISMO ,2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Reyhanlı > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 21:30 46+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 21:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 22:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 300 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 22:01 hb40, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 22:30 H1+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 22:30 2+1N, 1+1 300 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 22:30 2+1M, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > BOLU > İSTANBUL 18.05.2021 23:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Bolu Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Bolu Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Bolu Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Bolu Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Bolu Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Bolu Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Adana Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Adana Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Adana Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Adana Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Adana Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Adana Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

BOLU ADANA GÜZERGAHI

BOLU ADANA YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

148 km / 1 saat 26 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin