Bolu Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Bolu Aksaray arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:15 Villa Seyahat aracıdır. 34-1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Has Turizm A.Ş., Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
414.80 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 27dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
24

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > Silifke 12.02.2021 00:15 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 00:30 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > BOLU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 02:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > Silifke 12.02.2021 02:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 03:10 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > Silifke 12.02.2021 03:30 41-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > BOLU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 04:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > Silifke 12.02.2021 05:29 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > Silifke 12.02.2021 13:00 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > MERSİN 12.02.2021 14:30 34-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > Baykan 12.02.2021 16:30 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > SİİRT 12.02.2021 17:00 JH40, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > SİİRT 12.02.2021 17:00 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 18:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 19:00 erco, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 20:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > BOLU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 20:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 20:40 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 21:00 T2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > Silifke 12.02.2021 21:29 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > AKSARAYOTOGAR 12.02.2021 22:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > GAZİANTEP 12.02.2021 22:40 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > BOLU > AKSARAY > HATAY 12.02.2021 23:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Bolu Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Bolu Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Bolu Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Bolu Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Bolu Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Bolu Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Aksaray Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Aksaray Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Aksaray Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Aksaray Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Aksaray Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

BOLU AKSARAY GÜZERGAHI

BOLU AKSARAY YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

148 km / 1 saat 26 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün