Bolu Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Diyarbakır DİŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Bolu Diyarbakır arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 01:45 Star Diyarbakır aracıdır. TRAV olan bu araç tahmini olarak 01:45 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Siirt Has, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,185.27 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 34dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

BOLU DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > DİYARBAKIR 13.04.2021 01:45 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > BOLU > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 17:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > BOLU > DİYARBAKIR > SİİRT 13.04.2021 17:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > DİYARBAKIR 13.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > DİYARBAKIR > BATMAN 13.04.2021 18:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > DİYARBAKIR 13.04.2021 22:15 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al

DİYARBAKIR BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 13:30 X+14, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 14:00 1+1-, 1+1 230 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 14:30 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 15:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 15:00 +1+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 16:30 1+1M, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 20:00 +1+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 21:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Bolu Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Bolu Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Bolu Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Bolu Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Bolu Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Bolu Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Diyarbakır Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Diyarbakır Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Diyarbakır Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Diyarbakır Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

BOLU DİYARBAKIR GÜZERGAHI

BOLU DİYARBAKIR YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

148 km / 1 saat 26 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin