Bolu Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Bolu Elazığ arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 15:59 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. CCKE olan bu araç tahmini olarak 15:59 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat, Bitlis Taç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
936.00 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 56dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
7

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

BOLU ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > BOLU > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 15:59 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > ELAZIĞOTOGAR 12.02.2021 16:15 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > BOLU > ELAZIĞ > Hizan 12.02.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > ELAZIĞ > BATMAN 12.02.2021 18:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > ELAZIĞOTOGAR 12.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > BOLU > ELAZIĞ > VAN 12.02.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 170 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > BOLU > ELAZIĞ 12.02.2021 23:59 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Bolu Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Bolu Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Bolu Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Bolu Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Bolu Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Bolu Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Elazığ Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Elazığ Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Elazığ Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Elazığ Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Elazığ Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

BOLU ELAZIĞ GÜZERGAHI

BOLU ELAZIĞ YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

144 km / 1 saat 23 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın