Bolu Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Bolu Gaziantep arası en yakın sefer 23 Haziran 2021 Saat 01:30 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Siirt Petrol, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
884.94 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 24dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
15

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 01:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP > SİİRT 23.06.2021 17:00 2+1M, 2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP > SİİRT 23.06.2021 17:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP > Midyat 23.06.2021 17:25 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 150 TL Bilet Al
Midyat Seyahat İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP > Midyat 23.06.2021 17:55 2+1T, Travego 15 SHD ,2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP > Silopi 23.06.2021 17:59 2*1, 2+1 350 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 18:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 18:45 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP > SİİRT 23.06.2021 19:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 20:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 20:40 TMS3, 2+1 165 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 22:15 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 23.06.2021 22:15 TRAV, 2+1 170 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > BOLU > GAZİANTEP 23.06.2021 22:40 TMS3, 2+1 165 TL Bilet Al

GAZİANTEP BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 01:01 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 01:31 51K, 2+2 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 02:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 15:00 TMS3, 2+1 165 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 15:30 2+1c, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > BOLU 23.06.2021 16:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 17:00 TRL3, 2+1 165 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 17:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 18:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 18:15 2+1Ç, 2+1 130 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 18:30 2+1N, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 18:30 VH, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 18:30 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 19:00 HP40, 2+1 170 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bismil > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 19:00 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 19:15 SFR, 2+1 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 19:59 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 20:00 T2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 165 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 21:30 TMS3, 2+1 165 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 21:30 TR41, 2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 21:31 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 21:45 T1+2, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 22:00 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > BOLU > İSTANBUL 23.06.2021 23:00 2+1M, 2+1 180 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Bolu Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Bolu Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Bolu Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Bolu Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Bolu Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Bolu Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Gaziantep Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Gaziantep Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Gaziantep Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Gaziantep Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Gaziantep Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Gaziantep Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

BOLU GAZİANTEP GÜZERGAHI

BOLU GAZİANTEP YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

148 km / 1 saat 26 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz